Wyrazy poparcia dla profesora Chazana

Artykuł

Już prawie 60 tysięcy osób wyraziło poparcie dla dyrektora Szpitala Świętej Rodzony, który poprzez odmówienie wykonania aborcji sprowadził na siebie nieprawdopodobną nagonkę, a na prowadzoną przez niego klinikę nałożono karę blisko 70 tysięcy złotych.

Petycję wyrażającą sprzeciw wobec agresywnej nagonki na profesora Bogdana Chazana podpisało już prawie 60 tysięcy osób. Celem organizatorów akcji jest osiągnięcie 100 tys. podpisów.

Treść listu to wyrazy solidarności i uznania za niezłomną postawę wynikającą z postepowania zgodnie z własnym sumieniem i dla dobra zarówno kobiety, jak i dziecka.

List z poparciem dla Profesora Bogdana Chazana:

Szanowny Panie Profesorze,

Składam gorące podziękowania za Pana niezłomną postawę. Pozwala mi ona wierzyć, że w tym świecie, który coraz mocniej neguje najbardziej podstawowe wartości, są jeszcze szlachetne osoby. Jest ona dla mnie zarazem inspiracją do tego, aby swoim życiu także odważnie stawać po stronie prawdy, dobra i wiary oraz by zawsze pozostawać wiernym swojemu sumieniu, nawet jeśli narażałoby to mnie na różne nieprzyjemności.

Życzę dużo siły i odwagi do przetrwania obecnej nagonki.

Zapewniam o pamięci w modlitwie.

Z poważaniem,
[Imię i nazwisko]
 
Petycję można podpisać kilkając w poniższy link:
 

Źródło: http://citizengo.org

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy