• 21.05.2024
 • 21-22.05.2024
 • *** TV REPUBLIKA *** OD JUTRA OFICJALNIE PROGRAM #JEDZIEMY - MICHAŁ RACHOŃ ZMIENIA GODZINĘ EMISJI NA 7:30
 • *** TV REPUBLIKA *** NA PRZESTRZENI OSTATNIEGO MIESIĄCA - JESTEŚMY LIDEREM ZESTAWIENIA NAJBARDZIEJ ANGAŻUJĄCYCH SIĘ MEDIÓW INFORMACYJNYCH NA PLATFORMIE FACEBOOK; DZIĘKUJEMY!
 • BEATA SZYDŁO O TV REPUBLIKA: "TELEWIZJA REPUBLIKA ZŁOŻYŁA WNIOSEK O KONCESJĘ NA NADAWANIE NAZIEMNE; DZIENNIKARZE TV REPUBLIKA SWOJĄ PRACĄ WYKAZALI, ŻE SĄ PRAWDZIWYMI REPREZENTANTAMI WOLNEGO SŁOWA; WIĘKSZY ZASIĘG REPUBLIKI UZYSKANY POPRZEZ NADAWANIE NAZIEMNE BĘDZIE DOBRZE SŁUŻYŁ PLURALIZMOWI I WOLNOŚCI MEDIÓW W POLSCE”
 • TYLKO W TV REPUBLIKA: „TUSK JEST OSOBĄ TOTALNIE BEZWZGLĘDNĄ, TO CZŁOWIEK, KTÓRZY CHŁODNO KALKULUJE, DLA NIEGO ROLNICY, MIESZKAŃCY MAŁYCH MIASTECZEK - TO NIE JEST WARTOŚĆ WYBORCZA I DLATEGO ON NIGDY NIE BĘDZIE NAS SZANOWAŁ; ROLNICY WALCZĄ O NASZE BEZPIECZEŃSTWO ŻYWNOŚCIOWE” - MÓWIŁA W PROGRAMIE „GOŚĆ DZISIAJ” BEATA KEMPA (EUROPOSEŁ, SUWERENNA POLSKA)
 • TYLKO W TV REPUBLIKA: „MINISTER DS. RÓWNOŚCI KATARZYNA KOTULA ZAPOWIEDZIAŁA WPROWADZENIE USTAWY O ZAKAZIE MOWY NIENAWIŚCI, KTÓRA MA SZCZEGÓLNIE CHRONIĆ ŚRODOWISKO LGBT; DOTKLIWOŚĆ W JEDNEJ SPRAWIE BĘDZIE DUŻO BARDZIEJ KARALNA NIŻ W INNEJ; TO JEST Z ZAŁOŻENIA BARDZO ZŁE!” - MÓWIŁ W PROGRAMIE WALDEMAR BUDA „W PUNKT” (PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)
 • TYLKO W TV REPUBLIKA: „BEZPIECZEŃSTWO EKONOMICZNE POWINNO BYĆ W NASZYM INTERESIE, A TUSK TYM GARDZI; DLACZEGO? TUSK GENERALNIE NIE MA SERCA DO LUDZI; WSZYSTKIE KWESTIE ZWIĄZANE Z,,ZIELONYM ŁADEM’’ Z ZIMNĄ KRWIĄ WYKONA; NIE MOŻE POKAZAĆ UE W TYM ZAKRESIE SWOJEJ SŁABOŚCI, CHCE POKAZAĆ BEZWZGLĘDNOŚĆ, A TO BARDZO GROŹNE” - MÓWIŁA W PROGRAMIE „GOŚĆ DZISIAJ” BEATA KEMPA (EUROPOSEŁ, SUWERENNA POLSKA)
 • POLSKA: DO KOMENDY GŁÓWNEJ POLICJI WPŁYNĄŁ WNIOSEK PROKURATURY O WPISANIE PODEJRZANEGO O SZPIEGOSTWO BYŁEGO SĘDZIEGO TOMASZA SZMYDTA NA LISTĘ ŚCIGANYCH CZERWONĄ NOTĄ PRZEZ INTERPOL - POINFORMOWAŁA DZIŚ RZECZNICZKA PRASOWA KGP MŁ. INSP. KATARZYNA NOWAK
 • POLSKA: EWAKUOWANO TYSIĄC OSÓB Z BIUR I APARTAMENTÓW SKY TOWER, NAJWYŻSZEGO BUDYNKU WE WROCŁAWIU, PO TYM, GDY WŁĄCZYŁ SIĘ ALARM Z POWODU ZADYMIENIA NA 52. PIĘTRZE WIEŻOWCA; STRAŻACY USTALAJĄ PRZYCZYNY ZADYMIENIA
 • POLSKA: PREMIER DONALD TUSK WYDAŁ ZARZĄDZENIE WS. POWOŁANIA KOMISJI DS. BADANIA WPŁYWÓW ROSYJSKICH I BIAŁORUSKICH W POLSCE W LATACH 2004-2024; JEJ SZEFEM BĘDZIE SZEF SKW GEN. JAROSŁAW STRÓŻYK; KOMISJA DS. WPŁYWÓW ROSYJSKICH I BIAŁORUSKICH BĘDZIE LICZYŁA OD 9 DO 13 OSÓB, KANDYDATÓW PRZEDSTAWIĄ MINISTROWIE, PIERWSZY CZĄSTKOWY RAPORT Z JEJ PRAC BĘDZIE LATEM
 • MAREK JAKUBIAK (KUKIZ'15) O REPUBLICE: TELEWIZJA REPUBLIKA DAJE POLAKOM NADZIEJĘ NA ZMIANY, DLATEGO TEŻ POPIERAM CHĘĆ POSIADANIA KONCESJI KRAJOWEJ I OCZEKUJĘ JEJ PRZYDZIELENIA
 • PIOTR DUDA O TV REPUBLIKA: "WYRAŻAM PEŁNE POPARCIE DLA STARAŃ TELEWIZJI REPUBLIKA O KONCESJĘ NA NAZIEMNĄ TELEWIZJĘ OGÓLNOPOLSKĄ TZW. MULTIPLEKS 8" - NAPISAŁ W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH PRZEWODNICZĄCY KOMISJI KRAJOWEJ NSZZ SOLIDARNOŚĆ PIOTR DUDA; TO KOLEJNY BARDZO WAŻNY GŁOS POPARCIA DLA REPUBLIKI!
 • PROF. PIOTR GLIŃSKI O TV REPUBLIKA: "KONCESJA DLA TV REPUBLIKA JEST KONIECZNA; DEMOKRACJA MUSI WALCZYĆ O SWOJE PRAWA, A DO TEGO WASZA STACJA JEST NIEZBĘDNA; WIĘKSZOŚC MEDIÓW - PRYWATNYCH I PRZEJĘTYCH BEZPRAWNIE PRZEZ KOALICJĘ 13 GRUDNIA MEDIÓW PUBLICZNYCH - MA PROFIL LIBERALNY I LEWICOWY I WYRAŻA INTERESY EKIPY TUSKA I STOJĄCYCH ZA TĄ EKIPĄ OŚRODKÓW ZAGRANICZNYCH"
 • ANNA FOTYGA (PIS) WSPIERA TV REPUBLIKĘ: "KOALICJA 13 GRUDNIA DOKONAŁA ZAMACHU NA MEDIA PUBLICZNE; OD TAMTEGO CZASU WZROSŁA JEDNAK OGLĄDALNOŚĆ, I TO ZNACZĄCO WZROSŁA, PRYWATNEJ TELEWIZJI REPUBLIKA; JEJ PROGRAMY CIESZĄ SIĘ RZECZYWIŚCIE OGROMNYM POWODZENIEM, ZWŁASZCZA PRAWEJ STRONY OPINII PUBLICZNEJ W POLSCE; SERDECZNIE POLECAM; TELEWIZJA REPUBLIKA ZŁOŻYŁA JUŻ WNIOSEK O MIEJSCE NA MULTIPLEKSIE; NIE TYLKO POPIERAM; SERDECZNIE ŻYCZĘ POWODZENIA"
 • MATEUSZ MORAWIECKI O TV REPUBLIKA: "DZIĘKUJĘ TELEWIZJI REPUBLIKA, ŻE JEST TYM MEDIUM, KTÓRE PLURALIZUJE DYSKUSJĘ SPOŁECZNĄ, DYSKUSJĘ PUBLICZNĄ; DZIĘKUJĘ, ŻE JESTEŚCIE NA POSTERUNKU!"
 • PREZYDENT ANDRZEJ DUDA O TV REPUBLIKA: "ISTNIENIE TAKICH MEDIÓW, JAK TV REPUBLIKA, W SYTUACJI BEZPRAWNEGO PRZEJĘCIA MEDIÓW PUBLICZNYCH PRZEZ OBECNĄ WŁADZĘ, JEST BARDZO WAŻNE DLA DEMOKRACJI, ALE PRZEDE WSZYSTKIM WAŻNE DLA BEZPIECZEŃSTWA PAŃSTWA; TO TYLKO W TAKICH RZECZYWIŚCIE WOLNYCH, JAK WASZA STACJA, MEDIACH, MOŻNA TERAZ NA PRZYKŁAD MÓWIĆ O TYM, KTO W PRZESZŁOŚCI FAKTYCZNIE DZIAŁAŁ W INTERESIE NASZEGO PAŃSTWA, A KTO, TAK TO POWIEDZMY, MYLIŁ SIĘ W TEJ KWESTII", POWIEDZIAŁ PREZYDENT ANDRZEJ DUDA W WYWIADZIE UDZIELONYM RED. MICHAŁOWI RACHONIOWI
 • *** WAŻNE *** TELEWIZJA REPUBLIKA WALCZY O KONCESJĘ! WNIOSEK DO KRRIT ZOSTAŁ JUŻ OFICJALNIE ZŁOŻONY; "TYLKO RAZEM JESTEŚMY W STANIE ZBUDOWAĆ DOM WOLNEGO SŁOWA", APELUJE MICHAŁ RACHOŃ, DYREKTOR PROGRAMOWY STACJI; ZWRACAMY SIĘ ZATEM DO PAŃSTWA O WSPARCIE NAS W TYM DZIAŁANIU!
 • *** KLUBY "GAZETY POLSKIEJ" *** 27 MAJA (PONIEDZIAŁEK) O GODZ. 18:00 WE WRZEŚNI ODBĘDZIE SIĘ SPOTKANIE Z: TOMASZEM SAKIEWICZEM, PIOTREM LISIEWICZEM, PAWŁEM PIEKARCZYKIEM, MARLENĄ MALĄG (PIS) ORAZ ZBIGNIEWEM DOLATĄ (PIS); ZAPRASZAMY!
 • *** TV REPUBLIKA *** UWAGA! ZMIANA GODZINOWA W WIECZORNEJ RAMÓWCE: 22:20 - MÓWI SIĘ...; 22:55- CODZIENNIE **** BURZA; 23:10 - REPUBLIKA WIECZÓR; 23:55 - REPUBLIKA HISTORII
 • !!! TV REPUBLIKA: KOLEJNY SUKCES NASZEJ STACJI; W GRUPIE KOMERCYJNEJ ROK DO ROKU ZANOTOWALIŚMY WZROST PONAD 4 TYS. PROCENT !!!
 • *** TV REPUBLIKA *** INFORMUJEMY, ŻE W NASZEJ RAMÓWCE, NASTĄPIŁY ZMIANY; AKTUALNY PROGRAM: 20.00 - W PUNKT; 21.45 - PIACHEM W TRYBY; 22.20 - MÓWI SIĘ; 22.40 - CODZIENNIE BURZA; 22.55 - REPUBLIKA WIECZÓR; ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA!
 • *** NBP *** NBP INFORMUJE: „NARODOWY BANK POLSKI – NIEZALEŻNY OD RZĄDU I PARLAMENTU ORAZ STABILNA WŁASNA WALUTA, SĄ FINANSOWĄ PODSTAWĄ ROZWOJU GOSPODARCZEGO POLSKI I WZROSTU DOBROBYTU JEJ OBYWATELI" – PROF. ADAM GLAPIŃSKI, PREZES NARODOWEGO BANKU POLSKIEGO
 • *** SKLEP TV REPUBLIKA *** OD KWIETNIA DZIAŁA NASZ SKLEP; JEŚLI CHCESZ ZAMÓWIĆ GADŻETY Z LOGO TV REPUBLIKA, ZAPRASZAMY NA STRONĘ: SKLEP.TVREPUBLIKA.PL; ŻYCZYMY UDANYCH ZAKUPÓW!
 • *** NBP *** NBP INFORMUJE: „NARODOWY BANK POLSKI – NIEZALEŻNY OD RZĄDU I PARLAMENTU ORAZ STABILNA WŁASNA WALUTA, SĄ FINANSOWĄ PODSTAWĄ ROZWOJU GOSPODARCZEGO POLSKI I WZROSTU DOBROBYTU JEJ OBYWATELI" – PROF. ADAM GLAPIŃSKI, PREZES NARODOWEGO BANKU POLSKIEGO