Ziemkiewicz: Chcieli ludzie, żeby było jak za Gierka to mają

Artykuł
Telewizja Republika

O kolejkach do lekarzy i medialnych występach premiera Donalda Tuska rozmawiał z Piotrem Goćkiem, publicysta Rafał Ziemkiewicz

W porannym programie Telewizji Republika Rafał Ziemkiewicz rozmawiał z Piotrem Goćkiem o medialnych sukcesach Donald Tuska. - Sławny PR Donald Tuska dwoi się i troi - żartował dziennikarz, komentując ostatnią dużą aktywność premiera w mediach. Jak dodał, częste pokazywanie się w telewizji i gazetach jest efektem tego, że ciężko jest już "straszyć" społeczeństwo Jarosławem Kaczyńskim.
Dziennikarz podkreślił też w rozmowie z prowadzącym, że Tusk musi też cały czas jeździć w nowe miejsca, gdyż do poprzednich nie może już wrócić "bo za dużo tam obiecał".

Ziemkiewicz komentował też sytuację polskiej służby zdrowia, opisaną dzisiaj przez "Rzeczospolitą". - Chcieli ludzie żeby było jak za Gierka, to mają - żartował dziennikarz, mówiąc o wydłużających się kolejkach do lekarzy.
- Zacząłem się zastanawiać czy zapisać się na wszczepienie endprotezy, bo jak (...) będę miał 65 lat może będe potrzebował - dodał. Jak żartował w rozmowie  Piotrem Goćkiem, szczególnie popularne powinny stać się teraz wróżki, które będą mogły przepowiadać jaki lekarze będzie potrzebny danemu pacjentowi za kilka lat.

Źródło: Telewizja Republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy