Z nożami ruszyli w stronę ... Policja w Warszawie zatrzymała dwóch nożowników

Artykuł
Telewizja Republika

Policjanci z Woli zatrzymali 21- i 24-latka, którzy pobili i zranili nożem dwóch obywateli Ukrainy. Sprawcy trafili na trzy miesiące do aresztu.

Zaczęło się od sprzeczki pomiędzy czterema mężczyznami: dwoma Polakami i dwoma Ukraińcami. Od słów doszło czynów i dwóch Polaków zaatakowało swoich oponentów. Pobili i zranili Ukraińców, a następnie uciekli. Zdarzenie miało miejsce nocą przy Rondzie Daszyńskiego. "Na miejsce została wezwana karetka pogotowia, który zabrała pokrzywdzonych z obrażeniami ciała do szpitala" - przekazała nadkom. Marta Sulowska z wolskiej komendy.

Policjanci ustalili tożsamość dwóch chuliganów w wieku 21 i 24 lat. Pierwszy z nich wpadł w ręce policjantów w dniu zdarzenia, drugi został zatrzymany niedługo po nim.

"Zatrzymani mężczyźni usłyszeli zarzuty karne dotyczące pobicia z użyciem noża, skutkujące ciężkim uszczerbkiem na zdrowiu w postaci choroby realnie zagrażającej życiu u jednego z pokrzywdzonych i naruszeniem narządu ciała lub rozstrojem zdrowia u drugiego z pokrzywdzonych działając wspólnie i w porozumieniu" - przekazała policjantka.

Na wniosek prokuratora decyzją sądu zostali oni tymczasowo aresztowani na trzy miesiące.

Źródło: portal Telewizja Republika; PAP

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy