Wzruszający list 9-latka do kapitana polskiej reprezentacji. Lewandowski: Jesteś najlepszym kibicem

Artykuł
List 9-latka
Facebook/Robert Lewandowski

Co za piękna historia! Chłopiec napisał list do Roberta Lewandowskiego i poprosił mamę, by opublikowała go na Facebooku. Siła social media dała o sobie znać i korespondencja trafiła do kapitana reprezentacji Polski.

- Cześć jestem Kuba, mam 9 lat i jestem Twoim wielkim fanem. Trzymałem za Ciebie kciuki na Euro 2020, nie zawiodłeś mnie, cieszę się, że walczyłeś do końca — napisał w liście do Roberta Lewandowskiego młody kibic.

Brak adresu to dzisija nie problem

Chłopiec nie znał adresu gwiazdy Biało-Czerwonych, ale korespondencja i tak trafiła do snajpera Bayernu Monachium. „Nie mogę do Ciebie wysłać tego listu, bo nie znam adresu, ale poproszę mamę, by ten list umieściła na Facebooku. Może do Ciebie dotrze” - napisał kibic. „Szkoda, że nie mogę grać w piłkę w drużynie, bo mi lekarz zabronił z powodu chorego serduszka” - dodał fan, który podpisał się „Twój Kuba”.

- Kuba, twój list do mnie dotarł i sprawił mi dużo radości. Bardzo Ci za niego dziękuję. Jesteś najlepszym kibicem, jakiego bym mógł sobie wymarzyć — odpisał Robert Lewandowski. „Też nigdy się nie poddawaj i walcz o swoje marzenia” - dodał Lewandowski.

banner_euro_750x200_v2_00237_670_26

Źródło: polskatimes.pl

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy