„Trzeba przyp...lić Kaczyńskim, Orbanom, Trumpom pier...nym!”, czyli polityczny „apel” w wykonaniu Andrzeja Seweryna [wideo]

portal tvrepublika.pl 03-06-2023, 11:00
Artykuł
Niezalezna.pl

"Drogie dziecko, pamiętaj! Twoje zadanie jest im przypie***lić. Tym wszystkim Trumpom, Kaczyńskim, Orbanom pier****nym, rozumiesz, trzeba przypie***lić" - grzmi znany aktor Andrzej Seweryn na szokującym nagraniu, które zostało już usunięte z mediów społecznościowych. Seweryn zapowiedział wcześniej udział w marszu 4 czerwca, organizowanym przez Donalda Tuska.

Szokujące nagranie udostępnione przez Tomasza Lisa, zniknęło z jego Twitterowego profilu. Niemniej jednak, wciąż można znaleźć go w sieci. Materiał wygląda tak, jakby była to forma "opozycyjnych" życzeń z okazji Dnia Dziecka. Aktor zwraca się do "dziecka", by wzięło sprawy w swoje ręce i „przypier…..o” znanym politykom - wymienia tu m.in prezesa Prawa i Sprawiedliwości - Jarosława Kaczyńskiego czy byłego prezydenta USA - Donalda Trumpa, których sam określa mianem „faszystów” oraz „bandytów”.

"Drogie dziecko, pamiętaj! Twoje zadanie jest im przypie***lić. Jesteś młody, narazie nie rozumiesz, co ja do Ciebie mówię, ale szybko zrozumiesz - jak będziesz miał kilkanaście lat albo nawet i wcześniej. Zrozumiesz, komu trzeba przypie***lić i nie zważać na nic. Tym wszystkim Trumpom, Kaczyńskim, Orbanom pier****nym, rozumiesz, trzeba przypie***lić", nawołuje na nagraniu.

Seweryn wyraźnie podkreśla, że nie ma miejsca na żaden dialog czy rozmowę - ważna jest przemoc i agresja.

Na pożegnanie reasumuje całe swoje przemówienie: "To są bandyci. Trzymaj się dziecko i pamiętaj: przypie***lić!".

Słowo "przypie***lić" padło - choć nagranie jest naprawdę krótkie - 8 razy. Aktor z aż tak ubogim zasobem słów to delikatnie mówiąc... kalectwo językowe.

Nieco więcej pisała na ten temat Niezalezna.pl, co mogą Państwo zobaczyć klikając TUTAJ.

Źródło: niezalezna.pl, twitter.com

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy