Tak Polacy rozgromili Niemców! Szczęsny był niepokonany! [wideo]

portal tvrepublika.pl 17-06-2023, 08:00
twitter.com/@lewy_official

1:0. Z takim wynikiem polscy piłkarze wczoraj wieczorem na stadionie PGE Narodowym po raz drugi w historii pokonali drużynę z Niemiec. Zwycięstwo, zapewnił biało-czerwonym gol Jakuba Kiwiora, ale trzeba przyznać - to Wojciech Szczęsny wielokrotnie zatrzymał rywali. W przeciwnym razie, wynik meczu wyglądałby - prawdopodobnie - zupełnie inaczej.

Mecz z Niemcami był również świetną okazją do oficjalnego pożegnania Jakuba Błaszczykowskiego. Piłkarz po raz 109 wystąpił wczoraj w naszych narodowych barwach. Jedno jest pewne. Piłkarz Wisły Kraków ten dzień zapamięta na długo. Dlaczego? Bo drużyna, jego jubileusz uczciła zwycięstwem z utytułowanym rywalem. Jedynego gola strzelił po rzucie rożnym Jakub Kiwior, ale prawdziwym bohaterem meczu był nasz niezawodny bramkarz - Wojciech Szczęsny. Ten nie dał się rywalom pokonać ani razu!

Jak przypominamy, poprzednio Polacy pokonali Niemców w 2014 roku, jeszcze gdy selekcjonerem polskiej kadry był Adam Nawałka. Było to wówczas jedyne zwycięstwa Biało-czerwonych z tym rywalem.

Źródło: twitter.com

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy