Szydło: Andrzej Duda jest gwarantem bezpieczeństwa Polski i wyjścia z kryzysu

Artykuł
Telewizja Republika

Prezydent Andrzej Duda wraz z byłą premier, europoseł PiS Beatą Szydło, która jest szefową sztabu wyborczego, przedstawili dziś deklarację "Obronimy Polskę Plus".

Prezydent zapewnił, że jeżeli zostanie wybrany na drugą kadencję, nie wycofa się z wprowadzonych dotychczas przez rząd PiS programów społecznych. Głos zabrała również szefowa kampanii Andrzeja Dudy, Beata Szydło, która - jako premier RP w latach 2015-2017- czuwała nad wprowadzaniem programów takich jak Rodzina 500 Plus. 

– Nasi oponenci straszyli, że nasze programy nie mają szans. My głęboko wierzyliśmy, że to wielkie wsparcie dla rodzin i koło zamachowe polskiej gospodarki- wspominała europoseł PiS.

– W ciągu rządów PiS i prezydentury Andrzeja Dudy wsparliśmy polską gospodarkę i pomogliśmy polskim rodzinom. To właśnie jest Polska Plus- podkreśliła Beata Szydło.

– Polski rząd współpracuje z Prezydentem. W tych trudnych czasach przygotowywane są projekty ustaw, które realnie wspierają polskich przedsiębiorców- zapewniała szefowa Sztabu Programowego Andrzeja Dudy.

– W trudnym czasie musimy być razem, wspólnie podejmować trud, który pomoże nam wyjść z kryzysu- podkreślała europoseł Szydło.

Na koniec zapewniła, że druga kadencja Andrzeja Dudy „jest gwarantem utrzymania wszystkich programów”. Była premier zapewniła, że prezydent Duda „będzie dążył do tego, aby Polska była bezpieczna i podniosła się z kryzysu”

 

 

Źródło: Twitter, Telewizja Republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy