Suski w Republice: opozycja próbuje straszyć, ale to się nie sprawdza

portal tvrepublika.pl 29-03-2023, 08:30
Artykuł
Telewizja Republika

"Sondaże są nam przychylne. Te wszystkie straszenia przez opozycję, to się nie sprawdziło. Miał być kryzys, miało nie być węgla. Teraz krytykują, że węgla mamy za dużo. Myślę, że opozycja znowu będzie chciała wymyślić coś, co niby ma zabrać nam jakiś procent głosów", mówił na antenie Telewizji Republika Marek Suski, poseł PiS. Cała rozmowa w oknie poniżej. Polecamy!

"Ta kampania trwa niemalże permanentnie. Widzimy, że są tacy, który z jednej strony nawołują do jednej listy, że są demokratami, a z drugiej są ci, którzy tego nie chcą. Inne partie też się jakoś łączą, dzielą, kłócą", mówił polityk. 

Jak dodał - "my mamy swoją Zjednoczoną Prawicę, a to, co wśród opozycji - to nie nasza sprawa".

Jego zdaniem, "nie jest do końca tak, ze jak kilka partii się jednoczy, to nagle wyborcy tych poszczególnych partii również się jednoczą". "Widzimy to teraz na przykładzie Hołowni i PSL. Już słychać coś w rodzaju "nie, no, jak z tymi, to nie głosuję", dodał.

"Mimo covid, mimo wojny, byliśmy w stanie uratować większość miejsc pracy. Mimo wojny w Europie, Polska i tak się rozwija. I to w naprawdę szybkim tempie. Perspektywy są bardzo dobre...", ocenił Suski.

Źródło: Telewizja Republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy