Republika na wakacje, czyli ZOBACZ gdzie BĘDZIEMY!

Artykuł

Już pierwszego sierpnia zespół Telewizji Republika rusza w wakacyjną trasę po Polsce. Zaczynamy od Muzeum Powstania Warszawskiego – w tym najważniejszym dla Polaków dniu będziemy relacjonować obchody wybuchu Powstania.

Do pierwszego września odwiedzimy między innymi Piotrków Trybunalski, Kalisz, Wrocław , Szczecin, Puszczę Białowieską. Będziemy tam, gdzie jest dobra zmiana i tam, gdzie Polacy na nią jeszcze czekają.

Pokażemy najpiękniejsze zakątki Polski, będziemy na ważnych dla naszych rodaków wydarzeniach. Codziennie rano od 7 do 10 i po południu od będziemy nadawać relację z miejsca, gdzie jesteśmy: będą rozmowy, lokalne  wydarzenia i ciekawe rozmowy.

Na bieżąco będziemy informować o naszej trasie i jakie miejscowości odwiedzimy.

Poprzednio zespół Telewizji Republika był na wakacyjnym wyjeździe w 2014 roku – akcja spotkała się z bardzo pozytywnym odzewem wśród widzów. Chcemy po raz kolejny pokazać się na żywo, odwiedzić naszych telewidzów w ich miejscowościach. Jest to dla nas niezwykle ważne, tym bardziej, że poszerza się grono naszych odbiorców. Jak wynika z badań AMR pracowni Nielsen wprowadzone od maja nowe programy ( „Pod przykryciem”, „Geopolityczny tygiel”, „Major Krysztopa”, „Magazyn wojskowy” „10.04.10”) cieszą się rosnącą popularnością. Według Nielsena na wysokim poziomie oglądalności utrzymują się także inne stałe programy oraz pasmo publicystyczne – z badań wynika, że w prime time oglądalność Telewizji Republika jest porównywalna do Polsat News a w niektórych okresach jest wyższa.

 

Źródło: Telewizja Republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy