Publicyści i politycy o nowej deklaracji programowej. Gontarz: Mamy ambicje, dlatego mamy Nowy Ład

Artykuł
W mediach społecznościowych cały czas pojawiają się nowe wpisy dotyczące deklaracji
Fot. PAP/Leszek Szymański

Liderzy Zjednoczonej Prawicy podpisali deklarację programową Polski Ład. W mediach społecznościowych pojawiły się dziesiątki komentarzy. Publicyści, dziennikarze i politycy wypowiadają się komentują nową deklarację programową.

Tomasz Sakiewicz przyznał, że przemysł w kraju zacznie się w końcu rozwijać. Dodał, że decyzje i plany Nowego Ładu w dużym stopniu wpłyną na mniejszych pracodawców.

Adrian Stankowski przyznał, że Nowy Ład stworzył wizję, którą będzie musiała realizować każda formacja polityczna.

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Anna Kwiecień przypomniała, że oferowana kwota wolna od podatku, w wysokości 30 tys., to kwota wyższa niż m.in. we Włoszech czy Francji. Kwiecień porównała tę zapowiedź do tego, jak wygląda sytuacja w Danii.

Podobnego zdania jest poseł na Sejm RP Robert Gontarz.

Poseł na Sejm Beata Maciejewska zaznaczyła, że zmiany podatkowe są najważniejszą kwestią, która ma zostać wprowadzona.

Minister Rodziny i Polityki Społecznej Marlena Maląg zwróciła uwagę na to, co Nowy Ład oferuje seniorom. Zaznaczyła, że emerytura do 2500 zł bez podatku i zerowy PIT dla tych, którzy będą chcieli dłużej pracować to ważne elementy dla Polski.

Poseł na Sejm RP Adam Andruszkiewicz przyznał, że zarzuty Platrofmy w stronę PiSu są bezczelne i nie powinny mieć miejsca.

Poseł na Sejm RP Lidia Burzyńska napisała, że troska o dzieci i rodzinę to ogromna inwestycja, którą oferuje Nowy Ład.

Sławomir Jastrzębowski powiedział, że Prawo i Sprawiedliwość, dzięki swoim zapowiedziom i decyzjom, zwiększa swój elektorat.

Dziennikarz Wojciech Wybranowski napisał, że wsparcie dla młodych, przedsiębiorczych osób, które oferuje Nowy Ład, jest bardzo dobrym i ważnym krokiem.

W mediach społecznościowych cały czas pojawiają się setki nowych wpisów i komentarzy dotyczących Nowego Ładu. Wielu internautów zwraca uwagę na to, że propozycje, jakie są dzisiaj oferowane, będą wielką zmianą dla Polski.

Źródło: PORTAL TV REPUBLIKA

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy