Prezydent Duda w Odrzywole: Będę czynił wszystko, by nie zawieść waszego zaufania

Artykuł
Twitter/Kancelaria Prezydenta

Choć kampania wyborcza już się zakończyła, a według podanych dziś rano przez PKW cząstkowych wyników prezydent Andrzej Duda wywalczył reelekcję, głowa państwa nie zwalnia tempa. Prezydent zawitał dziś do Odrzywołu.

– To była bardzo ostra kampania, pewnie momentami za ostra. Jeżeli ktoś się poczuł urażony moimi słowami, proszę żeby wybaczył mi. I dał mi szansę na kolejnych pięć lat, bym poprawił się - mówił Duda na spotkaniu z mieszkańcami tej miejscowości.

W Odrzywole urzędujący prezydent uzyskał bardzo wysoki wynik. Na Andrzeja Dudę zagłosowało tu aż 86,31 proc. wyborców. Głowa państwa dziękowała mieszkańcom Odrzywołu za bardzo wysokie poparcie.

Andrzej Duda zaapelował przy tym także o wzajemny szacunek.

– Polska jest jedna- podkreślił.

Polityk zwrócił się do Polaków o pomoc w „sklejeniu Polski”, zakończeniu ogromnych podziałów, które silnie uwidoczniły się podczas minionej kampanii.

– Ogromnie mi na tym zależy. Nie ma innej drogi. Trzeba okazywać sobie szacunek- podkreślił Andrzej Duda.

– Wiele przed nami. Wierzę, że nadchodzący czas niesie dla nas ogromną szansę- powiedział prezydent.

– Polska jest jedna i chciałbym, by mimo różnic, rozwijała się jednakowo. Proszę Państwa, byście wspierali mnie w tym trudzie. Będę czynił wszystko, by nie zawieść Waszego zaufania, by ciężko pracować dla mojej Ojczyzny- zapewnił.

 

Źródło: Twitter

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy