Para Prezydencka złożyła życzenia z okazji dzisiejszego święta naszych Matek

portal tvrepublika.pl,zk 26-05-2024, 09:20
Artykuł
X/@prezydentpl

Dziękujemy mamom za to, że są nauczycielkami życia, wychowującymi kolejne pokolenia Polaków. To dzięki nim dzieci dorastają w szacunku do innych ludzi i najwyższych wartości, ucząc się empatii, wolności, mądrości i godności - napisała w para prezydencka na platformie X składając życzenia z okazji Dnia Matki.

Życzenia z okazji obchodzonego w niedzielę Dnia Matki opublikowała Kancelaria Prezydenta. Agata Kornhauser–Duda i Andrzej Duda podkreślają w nich m.in. wyjątkowość tego święta. "Rokrocznie tego dnia wyrażamy wdzięczność, miłość i szacunek wobec osoby, której zawdzięczamy najcenniejsze dary: życie, miłość, akceptację, pełne oddanie" - napisali.

"Życzymy dzisiaj Paniom, aby codzienność Mam pełna była chwil szczęścia i spełnienia, a chwile trudu i wyrzeczeń zawsze przynosiły dobre owoce i prowadziły do radości. Życzymy, by Pań domy wypełniała atmosfera wdzięczności i miłości. Niech Matkom zawsze towarzyszy wsparcie ze strony najbliższych" - czytamy.

Para prezydencka podziękowała mamom za to, że są "nauczycielkami życia, wychowującymi kolejne pokolenia Polaków". "To dzięki Paniom dzieci dorastają w szacunku do innych ludzi i najwyższych wartości, ucząc się empatii, wolności, mądrości i godności. To Matki pokazują dzieciom świat i uczą funkcjonowania w nim" - podkreślili Agata Kornhauser–Duda i Andrzej Duda.

"Matka – to opieka i cierpliwość, to pomoc w trudnych chwilach, to opoka. Dziękujemy wszystkim Mamom za wysiłek wychowania dzieci, zasługujący na najwyższe uznanie, a jednocześnie za starania o to, by wyrosły na dobrych ludzi i dobrych obywateli" - napisali.

Para prezydencka życzyła mamom "satysfakcji z każdego dnia oraz pomyślności we wszelkich przedsięwzięciach"

Źródło: portal tvrepublika.pl, X, PAP

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy