Nisztor pozwie Giertycha za "gangstera i bandytę"

Artykuł
Piotr Nisztor
Telewizja Republika

Jeszcze w tym tygodniu prawnik dziennikarza "Wprost" Piotra Nisztora złoży pozew przeciwko byłemu liderowi LPR Romanowi Giertychowi - informuje tygodnik "Do Rzeczy".

Chodzi o dzisiejszy artykuł w Gazecie Wyborczej, gdzie w związku z najnowszymi nagraniami "Wprost", których bohaterem ma być Roman Giertych, zapytano byłego szefa LPR czy możemy spodziewać się wulgaryzmów.  - O, tak. Język był dostosowany do tego bandyty i gangstera, bo dla mnie Piotr Nisztor to gangster, a nie dziennikarz - odpowiedział.

W rozmowie z tygodnikiem "Do Rzeczy" Nisztor potwierdził, że pozew zostanie złożony, a po szczegółowe informacje odesłał do swojego pełnomocnika dr. Krzysztofa Wąsowskiego.

- Potwierdzam, że mój klient jest zdeterminowany by wytoczyć proces mecenasowi Giertychowi. Rozmawialiśmy już na ten temat i przygotuję taki pozew. Moim zdaniem wypowiedź pana Giertycha, który nie mając ku temu  podstaw nazwał Piotra Nisztora bandytą i gangsterem kwalifikuje się nawet na proces karny - powiedział mecenas Wąsowski.


 

CZYTAJ WIĘCEJ:

Giertych bohaterem nowych taśm "Wprost". Publikacji nie ma, a były lider LPR już atakuje: Nisztor to bandyta

Źródło: Do Rzeczy

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy