Kontynuacja „Resetu” w TV Republika. Już wkrótce nowy serial dokumentalny Rachonia i Cenckiewicza - „Zgoda”

Artykuł
Telewizja Republika

Telewizja Republika jeszcze przed Bożym Ciałem rusza z emisją nowego serialu dokumentalnego Michała Rachonia i Sławomira Cenckiewicza pt. „Zgoda”. Będzie to kontynuacja hitowego serialu „Reset”.

Nowy serial będzie poświęcony ociepleniu relacji rządu Platformy Obywatelskiej, zwłaszcza Donalda Tuska i Polskiego Stronnictwa Ludowego z Rosją Władimira Putina. Rachoń i Cenckiewicz przypomną wypowiedzi i działania m.in. premiera Donalda Tuska czy Radosława Sikorskiego. „Zgoda” ma być emitowana o godzinie 20, czyli w czasie największej oglądalności. Będzie trwał około 40 minut a po emisji dokumentu w studiu TV Republika odbędzie się dyskusja na temat emitowanego odcinka.

„Zgoda” to kontynuacja zakazanego w Polsce przez koalicję 13 grudnia dokumentu „Reset”, który przygotowali również Michał Rachoń i Sławomir Cenckiewicz. „Reset” był emitowany na antenie TVP i TVP Info. Oglądalność wynosiła ponad 1,5 widzów. Po ataku koalicji 13 grudnia na TVP serial dokumentalny został zlikwidowany i usunięty nawet z platformy VOD.

Teraz w Telewizji Republika prawda na temat ocieplenia wizerunku Putina dokonywane przez PO, PSL i innych z koalicji 13 grudnia zostanie ujawniona. Zapraszamy!

Źródło: Portal TV Republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy