Euro 2020. Media: Lewandowski okazał się duchem

Artykuł
Robert Lewandowski strzelił gola Hiszpanii
Fot. Twitter/Łączy nas piłka

Polacy są usatysfakcjonowani wczorajszym meczem Polaków, ale Hiszpanie nie kryją rozczarowania. Chwalą Lewandowskiego, ale narzekają na swoją kadrę.

Słynna Marca stwierdziła, że „Lewandowski włączył Hiszpanom czerwony alarm”. „Kolejny remis, kolejne rozczarowanie, kolejny powód do udręki” – napisał autor relacji z meczu. Według niego „dwaj rywale średniej klasy urwali punkty Hiszpanii”. „Takiego scenariusza się nie spodziewaliśmy. To był bardzo zły wieczór” - podsumowano. „Bardzo dużo nas kosztował ten mecz przeciwko przeciętnej ekipie Polski. Zdobyliśmy wprawdzie gola, ale Polacy odrobili stratę. Dziś nie pokazaliśmy nic ciekawego” – uważa Marca o grze drużynie Hiszpanii.

„Drużynie Luisa Enrique udało się wyjść na prowadzenie po bramce Moraty, ale nie wiedziała, jak zamknąć grę i słono za to zapłaciła – dodali dziennikarze gazety „Sport”.

Media doceniły grę Roberta Lewandowskiego. Kapitana naszej reprezentacji nazwano duchem. „Nawet gol Moraty nie posłużył odstraszeniu duchów. Bo prawdziwy duch, ten w bieli, z orłem na piersi i złotym butem, nazywa się Robert Lewandowski” – pisze „Asa”.

banner_euro_750x200_v2_00237_670

Źródło: Portal TV Republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy