Euro 2020. Lato optymistycznie o meczu Polska-Szwecja. „Mam nadzieję, że chłopaki staną na wysokości zadania”

Artykuł
Gra o awans
Fot. Twitter/@EURO2020

Były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Grzegorz Lato przestrzega, że Biało-Czerwoni nie mogę oprzeć swoich nadziei na skuteczności Roberta Lewandowskiego, natomiast wierzy w zwycięstwo polskiej drużyny.

Mecz Polska - Szwecja to starcie grupy E na piłkarskim Euro 2020. Biało-Czerwoni rozpoczynają bój o awans do fazy play-off mistrzostw Europy. Warunkiem koniecznym jest wygrana z liderującą w grupie Szwecją. 

- Ten mecz to nie będą przelewki. Z nimi zawsze grało nam się ciężko, wygraliśmy z nimi na mistrzostwach świata w 1974 r. (Lato strzelił zwycięskiego gola - przyp. red.), ale to historia. Jedyna możliwość to wyjść na boisko i zostawić na nim całe zdrowie - powiedział.

Gra o awans

- Po Hiszpanii wstąpiła w nas otucha. Mam nadzieję, że chłopaki staną na wysokości zadania, a kibice w tym pomogą - stwierdził były król strzelców mundialu. Na pewno Polacy nie mogą liczyć tylko na Roberta Lewandowskiego. Szwedzi będą go świetnie pilnować, a piłka nożna to sport zespołowy - dodał.

Już dzisiaj okaże się, czy po raz drugi z rzędu będziemy mogli kibicować naszej reprezentacji w 1/8 finału mistrzostw Europy.

banner_euro_750x200_00237_670_15

Źródło: Polsat News

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy