Euro 2020. Czerwona kartka podczas meczu Szwajcaria - Hiszpania. Sędzia dostaje pogróżki

Artykuł
Na Euro 2020 sędziowie korzystają z pomocy VAR
Fot. twitter/rardo_lags

Sędzia Michael Oliver, który prowadził ćwierćfinałowe spotkanie Euro 2020 Szwajcaria - Hiszpania, otrzymuje pogróżki od kibiców. Wszystko ze względu na to, że angielski sędzia pokazał czerwoną kartkę szwajcarskiemu zawodnikowi.

Michael Oliver w 77. minucie meczu pokazał czerwoną kartkę jednemu z piłkarzy reprezentacji Szwajcarii. O awansie zdecydowały rzuty karne, które wygrali reprezentanci Hiszpanii.

- Freuler stracił kontrolę i zaatakował Gerda Moreno powyżej kostki, a więc to była prawidłowa decyzja - powiedział na antenie brytyjskiej telewizji ITV były sędzia piłkarski Peter Walton.

Na Euro 2020 sędziowie korzystają z pomocy VAR. Sytuacja ta była sprawdzana. Jednak po wideoweryfikacji decyzja angielskiego arbitra o pokazaniu czerwonej kartki nie została cofnięta.

Pod ostatnim zdjęciem na Instagramie Michaela Olivera co chwilę pojawiają się agresywne komentarze.

- Mam nadzieję, że kiedyś przyjedziesz do Szwajcarii i już z niej nie wyjedziesz. Zapłacisz za to ty i twoja rodzina. Jesteś zwykłą sz*atą. Pier* ciebie, twoją matkę i całą królewską rodzinę w Wielkiej Brytanii - napisał jeden z kibiców.

- Byłeś ich dwunastym, skorumpowanym zawodnikiem - dodał inny.

- To była czerwona kartka praktycznie za nic - Twitterze Gary Lineker.

banner_euro_750x200_v2_00237_670_06

Źródło: sport

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy