Euro 2020. Biało-czerwoni udali się na wakacje

Artykuł
W Polsce zostali Jakub Moder, Kamil Jóźwiak i Tymoteusz Puchacz oraz Jakub Świerczok
Fot. instagram/_rl9

Biało-czerwoni rozgrywki podczas Euro 2020 mają już za sobą. Duża część kadry Polski udała się na wakacje. Okazuje się, że tylko jeden zawodnik wrócił do klubu od razu po turnieju.

Robert Lewandowski najprawdopodobniej spędza wakacje na Majorce, gdzie niedawno kupił nieruchomość. Na nagraniu zamieszczonym przez jego żonę słychać, jak zawodnik Bayernu liczy z córką po hiszpańsku.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Piotr Zieliński spędza wolny czas ze swoim bratem. O cztery lata starszy Paweł wrzucił do mediów społecznościowych nagranie, na których widać braci grających w siatkonogę.

Łukasz Skorupski także spędza wolne z rodziną. „Nie poszło tak jak byśmy chcieli. Daliśmy z siebie maksa, teraz czas na wakacje z rodziną" przyznał zawodnik.

Z kolei Maciej Rybus udał się na wakacje z rodziną. Wraz z żoną i synami spędza wolny czas w Turcji.

Pomocnik Pogoni Szczecin, Kacper Kozłowski wakacje spędza ze swoją ukochaną w ciepłych krajach.

W Polsce zostali Jakub Moder, Kamil Jóźwiak i Tymoteusz Puchacz oraz Jakub Świerczok. Ten ostatni, w relacjach na Instagramie, pokazuje w jaki sposób spędza czas nad wodą. Piłkarz jest znany z tego, że jest fanem wędkarstwa.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez @puszka.27

Wyjątkiem jest Przemysław Frankowski. Piłkarz cztery dni po meczu ze Szwecją wyszedł na boisko w meczu amerykańskiej ligi MLS między Chicago Fire i Philadelphia Union.

banner_euro_750x200_00237_670_12

Źródło: instagram/_rl9, instagram/puszka.27

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy