Cieszewski: Zarzuty wobec mnie są śmieszne

Artykuł
Chris Cieszewski
Telewizja Republika

– Jest to produkowanie kłamstw przez nieetyczne media w Polsce – mówił na antenie Telewizji Republika prof. Chris Cieszewski, członek komisji Antoniego Macierewicz ds. wyjaśnienia przyczyn katastrofy smoleńskiej.

Wypowiedź Cieszewskiego głównie dotyczyła ostatniego programu Tomasza Sekielskiego „Po prostu” oraz kondycji polskich mediów.  - Mam nadzieję, że ludzie w Polsce widzą, jak to działa, że ludzi niszczy się za działalność polityczną. Jest to wizja wprost z „Człowieka z marmuru” – mówił naukowiec.

Zarzuty wobec mnie są śmieszne – ocenił. Cieszewski mówił Sekielskiemu, że ten skłamie, publikując materiał. - Wszystkie dowody okazały się śmieszne. Jednak spodziewałem się, że będzie więcej sfałszowanych wiadomości na mój temat – stwierdził.

Zdaniem Cieszewskiego „to jest brudne manipulowanie, związane z jego wkładem naukowym w wyjaśnianie katastrofy smoleńskiej”. - Atak na mnie to reakcja na moje słowa o tym, że polskie media kłamią, są nierzetelne i manipulują informacją – podkreślał. - Polacy powinni odizolować się od tej grupki „journalterrorists” – apelował Cieszewski. 

Źródło: Telewizja Republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy