Cel Tuska? Władza do „końca świata i jeden dzień dłużej”, a Polacy sprowadzeni do roli niemieckich parobków!

Portal TV Republika, wch 03-12-2023, 18:00
Artykuł
Tak było - i tak ma być!
IZ Poznań

Co jest celem Tuska i jego kliki? Odpowiedź najprostsza, najoczywistsza - to władza. Nie jest to odkrywcze, gdyż tak jest w przypadku wszystkich partii, dla których też, co dotyczy i grupy Tuska, zdobycie władzy służy realizacji programu. Tu kończą się jednak podobieństwa. O ile bowiem np. rząd Zjednoczonej Prawicy miał jasno określone punkty programu - zabezpieczenie socjalne obywateli, realizacja inwestycji budujących silną gospodarkę zdolną do skutecznego konkurowania z gospodarkami państw europejskich (i nie tylko), budowa silnej armii... to jedynym punktem programu Tuska jest... władza. W tym więc przypadku cel jest równoznaczny z programem. Tak właśnie - powiedzmy to jasno - buduje się ustrój totalitarny. W tym ustroju władza Tuska (albo tusków) ma trwać, jak mówi jego ulubiony bohater - "do końca świata i jeden dzień dłużej".

Nie, nie stworzą nam krajowej odmiany gułagu (choć, kto wie). Nie, nie będą strzelać w potylicę (patrz: jak wyżej). Ich plan jest prostszy i, niestety, może okazać się bardziej skuteczny. Akcja przeciwko Orlenowi, która przyniosła dramatyczny spadek akcji koncernu (przy równoczesny wzroście - co za dziwy - znajdującego się przez dłuższy w katastrofalnej sytuacji niemieckiego Siemensa) afera wiatrakowa, która stwarza groźbę pozbawienia własności wielu Polaków, zapowiedź wycofania wojska z terenów przygranicznych (przy "łaskawym" pozostawieniu Straży Granicznej... to tylko niektóre z działań mających celowo osłabić Polskę i Polaków. To oczywiście tylko początek, bo klika Tuska i jej marionetki jeszcze nie są u władzy i do działań antypaństwowych mogą wykorzystywać "jedynie" parlamentarną większość.

To więc tylko preludium. Po sformowaniu rządu niedawni totalni opozycjoniści z pewnością przystąpią do następnych działań. Sprowadzą one nasz kraj do wymarzonej, jeszcze w czasie I wojny światowej, roli dostarczyciela taniej siły roboczej do Niemiec. Różnica, w stosunku do planów sprzed ponad stu lat jest tylko jedna - wówczas kajzerowska monarchia przewidywała dla Polski także rolę producenta rolnego. Teraz tak nie będzie, gdyż polskie rolnictwo, zgodnie z planami unijnych, sponsorowanych przez Niemców "ekologów", ma ulec faktycznej likwidacji.

W stosunkowo krótkiej perspektywie, pozbawieni własności, opieki państwa, bezpieczeństwa i finansowej stabilizacji Polacy przestaną zajmować się polityką, troszcząc się jedynie o to, "co włożyć do garnka" i jak zapłacić np. rosnące rachunki za prąd, gaz i wodę. To będzie wymarzona, bo wreszcie "normalna" Polska Tuska, w której wróci skierowane do pospólstwa hasło "Nie róbmy polityki..." z dodatkami: "jedźmy na szparagi do Niemiec", "zbierajmy szczaw i mirabelki" lub "najprzyjemniej jest kupować "na zeszyt"".

Polityka zostanie zarezerwowana dla nowej arystokracji Tuska i jego akolitów. To oni będą ją realizować, w określonych przez ich zagranicznych przyjaciół, ramach.

Pozostali Polacy, sprowadzeni do roli chłopów pańszczyźnianych będą mogli relaksować się (oczywiście jeśli nie wyłączą im prądu) przy głupawych programach "rozrywkowych" z Wiertniczej przeplatanych w tej stacji seansami nienawiści wobec wydumanych bądź rzeczywistych wrogów politycznych, światopoglądowych, czy jakichkolwiek innych .

Pranie mózgu przez medialnych szamanów trwać będzie, zgodnie z ich hasłem "całą dobę". Towarzyszyć mu będzie, już zresztą rozpoczęty, przyspieszony kurs nowomowy, w którym słowa nabiorą zupełnie nowych znaczeń, będących często wprost zaprzeczeniem poprzednich (dawna "niewola" - to dzisiejsza "wolność"). Kto ciekaw szczegółów, niech sięgnie do Orwella. Rewolucja językowa, która będzie działaniem długofalowym, w ograniczonym tylko zakresie działającym na znaczną część obecnego pokolenia (stąd też potrzeba jego szybkiej pacyfikacji "ekonomicznej"). W dłuższym czasie poważnie utrudni ona jednak jakikolwiek bunt przeciwko totalitarnej władzy, gdyż taki bunt zawsze zaczyna się od języka.

Temu upiornemu scenariuszowi wciąż jeszcze można zapobiec. Jeszcze...

Źródło: Portal TV Republika, wch

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy