6 lutego 2019 8:18

Żona Adamowicza wyjechała do USA. ZOBACZ dlaczego!

Adamowicz, USA, wyjazd, ucieczka

Magdalena Adamowicz, żona zamordowanego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, wyjechała z Polski. Razem z córkami Antoniną i Tereską. Czy to ucieczka przed tym co dzieje się w Polsce, czy coś innego?

Tabloid "Fakt" opisuje, że w poniedziałek Adamowicze wylecieli do Los Angeles, gdzie od kilku miesięcy uczy się najstarsza córka. Co ciekawe, już od prawie roku żona Adamowicza wraz z dziećmi przebywa w USA. Dlaczego?

– To dla nas bardzo ciężkie chwile. Postanowiłam wyjechać z córkami do Stanów Zjednoczonych, tam znajdziemy spokój – mówi Faktowi Magdalena Adamowicz. I jak zapowiada, do Polski wróci dopiero na początku kwietnia, na święta Wielkanocne i na czas kiedy zostaną zamknięte listy do eurowyborów. 

 

smfakt24.pl

OSTATNIENajnowsze

Trwa kampania honorowego krwiodawstwa „Niepodległą mamy we krwi", zorganizowana przez Wojskowy Instytut Wydawniczy (wydawcę m.in. Polski Zbrojnej) oraz Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi Legion.
6 edycja cyklu wydarzeń kulturalnych organizowanych przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich w dniach 8 maja - 14 czerwca


DołączProgramy