16 maja 2017 20:52

Zdjęcie z polskiego metra hitem w internecie. Zachód nie wierzy, że w spokoju czytamy książki: "Wygląda jak metro w Paryżu 40 lat temu"

Polska, metro, Warszawa, zdjęcie, hit
Zdjęcie warszawskiego metraTwitter

Na jednym z amerykańskich twitterowych profili ukazała się fotografia z polskiego metra. Tamtejsi czytelnicy nie są w stanie uwierzyć, że podczas gdy w Zachodniej Europie systematycznie dochodzi do licznych zamachów terrorystycznych a napięcie i zagrożenie z nimi związane stale narasta, w polskim metrze można w spokoju czytać książkę czy rozmawiać przez telefon.

Zdjęcie opublikowane na amerykańskim profilu Alt Right Report na Twitterze została wykonana w warszawskim metrze. Widać na nim zwykłych mieszkańców, którzy przemieszczają się po mieście tym środkiem komunikacji. Niektórzy czytają książki, inni wpatrują się w ekrany smartfornów, ktoś rozmawia przez telefon. Dzień jak co dzień. Nie dzieje się nic niezwykłego.

To jest metro w Polsce… zauważyliście coś? – napisał administrator profilu, na którym pojawiła się fotografia.

Pod zdjęciem pojawiło się ponad 200 komentarzy. Oni wciąż czytają książki w metrze? – pytał ktoś. Dlaczego nie ma kału ani moczu, czy czarnych palących blanty? – dopytywała inna internautka. Tylko tam siedzą. Nikt nie próbuje nikogo zabić. Ale dziwne. Jesteś pewien, że to na tej planecie? – dziwiła się inna użytkowniczka serwisu. Tak, to wygląda jak metro w Paryżu 40 lat temu. – komentował internauta.

dsTwitter

OSTATNIENajnowsze

PREMIERA: 12 stycznia 2018 r.
21.01.2018, godz. 17:00, Dobre Miejsce ul. Dewajtis 3 wej. B Aula im. bł. ks. J. Popiełuszki.


DołączProgramy