17 lutego 2017 19:08

Z ostatniej chwili! Premier Beata Szydło opuściła szpital

Beata Szydło, premier, opuściła szpital
screen TVP Info

Premier Beata Szydło opuściła dziś po siedmiodniowym Wojskowy Instytut Medyczny przy ul. Szaserów w Warszawie. - Dziękuję za wszelkie słowa wsparcia – powiedziała premier po opuszczeniu szpitala.

Premier wraz z rzecznikiem rządu spotkali się dziś krótko przed 19.00 z dziennikarzami. - Po tygodniu pobytu jest decyzja zespołu medycznego, że mogę wrócić do domu. W tej chwili kilka dni odpoczynku na Parkowej – powiedziała premier Beata Szydło. - Dziękuję służbom medycznym i ratowniczym za całą okazaną pomoc – dodała.

Premier podziękowała także za wszystkie słowa wsparcia, jakie otrzymała w ostatnich dniach. - Dziękuję za wszystkie telefony, maile, listy – powiedziała premier. We wtorek Beata Szydło weźmie udział w posiedzeniu rządu. Rzecznik rządu Rafał Bochenek dodał, że premier pozostanie w Warszawie przez kilka najbliższych dni i będzie w stałym kontakcie z lekarzami.  

MADTVP Info

OSTATNIENajnowsze

Family Travel Festival to pierwsze, tak duże spotkanie mieszkańców Szczecina z podróżami. Organizatorzy chcą pokazać, że świat można zwiedzać również z małymi dziećmi. Wśród prelegentów będą podróżujące rodziny, grupy przyjaciół, dzieci i samotni zdobywcy najdalszych zakątków naszego globu.
W kinach od 18 sierpnia


DołączProgramy