11 stycznia 2019 20:41

Tragedia pod Radomiem. Nie żyje ukraiński dziennikarz

policja, Ukraina, dziennikarz, Radom, Polska, kraj, wypadek, tir
mazowiecka.policja.gov.pl

W czwartek rano w Iłży doszło do zderzenia pojazdu osobowego z ciężarowym. 2 osoby zginęły.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 5 na ulicy Doktor Anki w Iłży. W kierunku Radomia jechał pojazd marki toyota, który jak wynika ze wstępnych ustaleń zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z pojazdem ciężarowym marki iveco. Na miejscu zdarzenia zginęła 60-letnia pasażerka toyoty i 38-letni kierowca tego auta. Do szpitala została przewieziona 33-letnia kobieta i dziecko podróżujące osobówką oraz 30-letni kierowca pojazdu ciężarowego, który po badaniach wyszedł ze szpitala. 


Na miejscu zdarzenia czynności wykonywano z udziałem prokuratora. Droga nr 9 na tym odcinku była zablokowana do godz.12  i policjanci kierowali ruch objazdami.

Ukraińskie media poinformowały, że ofiarą wypadku jest tamtejszy dziennikarz Roman Kisil oraz jego matka. Poszkodowaną kobietą okazała się żona mężczyzny. 33-latka znajduje się na oddziale intensywnej terapii. Roczne dziecko zostało hospitalizowane i pozostaje w "zadowalającym stanie".

AS policja.gov.pl / 112.international / wp.pl

OSTATNIENajnowsze

Trwa kampania honorowego krwiodawstwa „Niepodległą mamy we krwi", zorganizowana przez Wojskowy Instytut Wydawniczy (wydawcę m.in. Polski Zbrojnej) oraz Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi Legion.
6 edycja cyklu wydarzeń kulturalnych organizowanych przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich w dniach 8 maja - 14 czerwca


DołączProgramy