20 października 2017 20:41

Ta wiadomość szokuje mężczyzn. „Playmate Playboya” będzie transseksualista...

playboy, transeksalizm, Hugh Hefner
instagram.com/supa_ines/

Mogłoby się wydawać, że Hugh Hefner może przewrócić się w grobie. W najnowszym numerze kultowego „Playboya” dziewczyną miesiąca został… transseksualista. Jak zapewniają spadkobiercy Hefnera była to jednak jedna z ostatnich decyzji kontrowersyjnego wydawcy.

Całkowicie nago przed fotografami wystąpiła... Ines Rau 26-letnia paryska modelka, która urodziła się jako mężczyzna.

Rau brała udział w kampanii marki Balmain, pojawiła się również we włoskiej edycji magazynu „Vogue”. – To zbawienne mówić o sobie prawdę, niezależnie czy dotyczy ona płci, seksualności, czy czegokolwiek innego. Ludzie, którzy tego nie akceptują, nie są ciebie warci. Nie chodzi o to, aby być kochanym przez innych, trzeba kochać samego siebie – mówi transseksualna modelka.

 Tytuł „playmate” miesiąca określa modelkę, której fotografie znajdują się na rozkładówce numeru. W przeszłości tytuł ten uzyskały m.in. Marilyn Monroe i Pamela Anderson.

 W tym miejscu składamy wyrazy współczucia żonom amerykańskich dziennikarzy „Playboya”. Wasi mężczyźni mają specyficzny gust w kwestii kobiecego piękna.  

koswprost.pl

OSTATNIENajnowsze

XXVI Światowy Dzień Chorego 11 lutego 2018
Rok temu w dalekiej Boliwii zamordowana została polska wolontariuszka Helena Kmieć. Na rocznicę śmierci tragicznie zmarłej powstała książka Helenka poszła do Nieba.


DołączProgramy