17 marca 2019 9:52

Schetyna skreśla kolejnego europosła. Bunt w PO wisi na włosku?

Bogdan Zdrojewski, PO, Janina Ochojska, Telewizja Republika, Platforma Obywatelska, Koalicja Obywatelska, Grzegorz Schetyna, KE, wybory
Grzegorz Schetyna / fot. Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

Platforma Obywatelska nie umieściła Bogdana Zdrojewskiego na listach do wyborów do Parlamentu Europejskiego - informuje portal onet.pl.

Pierwsze miejsca na liście na Dolnym Śląsku oraz Opolszczyźnie z list Koalicji Europejskiej do Parlamentu Europejskiego startować będą : Janina Ochojska, Jarosław Duda, Andrzej Buła i Władysław Kozakiewicz.

Na liście KE do PE zabrakło miejsca dla Bogdana Zdrojewskiego, który był gotów startować choćby z ostatniego miejsca – Jest mi przykro, lecz się ani nie obrażam, ani nie zamierzam trzaskać drzwiami. Nigdy nie podejmowałem decyzji emocjonalnie i teraz też tak będzie. Mam pretensje o formę, pewien brak klasy czy też nawet odwagi, by tę decyzję mi przekazać osobiście. Byłem poinformowany, że mogę nie otrzymać "jedynki", znam uwarunkowania. Byłem gotowy na pomoc w tych wyborach z każdego miejsca – powiedział w rozmowie z Onetem Bogdan Zdrojewski, który w ostatnich wyborach uzyskał jeden z najlepszych wyników Polsce. 

 

ASonet.pl

OSTATNIENajnowsze

Trwa kampania honorowego krwiodawstwa „Niepodległą mamy we krwi", zorganizowana przez Wojskowy Instytut Wydawniczy (wydawcę m.in. Polski Zbrojnej) oraz Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi Legion.
6 edycja cyklu wydarzeń kulturalnych organizowanych przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich w dniach 8 maja - 14 czerwca


DołączProgramy