14 lutego 2018 9:03

Reakcje po zatrzymaniu i zwolnieniu Frasyniuka

FRASYNIUK, reakcja na zatrzymanie frasyniuka
twitter

Dziś o 6:10 został zatrzymany przez policję Władysław Frasyniuk który dwukrotnie odmówił stawienia się na przesłuchanie mimo wezwań prokuratury. Sprawa wywołała lawinę komentarzy. Po kilku minutach przesłuchania i postawieniu mu zarzutu, Frasyniuk został zwolniony do domu.

Zatrzymanie Frasyniuka skomentował m.in w Porannej rozmowie w RMF FM eurodeputowany z PiS, Zdzisław Krasnodębski, który zaznaczył, że „jesteśmy krajem praworządnym, a prawo obowiązuje wszystkich”.

Europoseł wyraził nadzieję, że dzisiejsze zatrzymanie będzie jasnym sygnałem dla Komisji Europejskiej i komisarza Timmermansa, że Polska, jest krajem praworządnym. Krasnodębski dodał, że do zdarzenie pokazuje, że wszyscy są równi.

- To pokazuje, że prawo obowiązuje wszystkich – niezależnie od wielkich zasług w przeszłości – stwierdził w rozmowie z RMF FM Zdzisław Krasnodębski.

 

Do sprawy odniosło się również wielu internautów, często nie przebierając w słowach.

 

 

 

 

Najnowsze doniesienia wskazują, ze zaraz po przesłuchaniu i oficjalnym postawieniu mu zarzutu, Władysław Frasyniuk został zwolniony do domu.

 

 

 

 

PRrmf24, twitter

OSTATNIENajnowsze

6 edycja cyklu wydarzeń kulturalnych organizowanych przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich w dniach 8 maja - 14 czerwca
Na kilkanaście dni przed XXII Spotkaniem Młodych LEDNICA 2000 zdradzamy jeden z najciekawszych punktów programu.


DołączProgramy