Praca - Konsultant ds. sprzedaży

Telewizja Republika poszukuje osoby na stanowisko:

Konsultant ds. sprzedaży

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

pozyskiwanie nowych klientów (na początku głównie telefoniczne)

realizacja planów sprzedażowych,

budowania i utrzymywania długotrwałych relacji z klientami,

przygotowywanie ofert, kalkulacji biznesowych,

raportowanie.

Wymagania:

doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta,

komunikatywność, umiejętność nawiązywania i budowania relacji,

pozytywne nastawienie,

obsługa komputera oraz pakietu MS Office,

samodzielność,

sumienność.

Oferujemy:

atrakcyjną pracę,

atrakcyjne wynagrodzenie + prowizję,

rozwój,

możliwość awansu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego za pośrednictwem strony portalu.

Najnowsze

Projekt Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich i Fundacji Solidarności Dziennikarskiej

Dołącz

Programy