21 stycznia 2019 20:34

Potrącił 18-latkę, a później...

policja, wypadek, potrącenie
pixabay.com

Kierowca samochodu marki Ford Focus potrącił 18-letnią dziewczynę na przejściu dla pieszych w Garwolinie. Następnie inny, nieustalony pojazd miał po niej przejechać. Policjanci poszukują świadków zdarzenia.

Do wypadku doszło 20 stycznia po godzinie 17 na ulicy Lubelskiej w Garwolinie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 18-latka przechodziła przez przejście dla pieszych od strony ul. Górnej w Sulbinach. 

Pojazd jadący od strony Lublina zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, a młoda kobieta została potrącona na drugim pasie drogi, przez forda jadącego od Garwolina. Samochodem kierował 29-letni mężczyzna. 

Z relacji już ustalonych świadków wynika, że kierowca forda po zdarzeniu zjechał w boczną drogę i tam się zatrzymał, a po leżącej kobiecie przejechał inny nieustalony pojazd i oddalił się z miejsca wypadku. Kobieta na skutek poniesionych obrażeń zmarła w szpitalu. 

Kierowca forda podczas zdarzenia był trzeźwy, zostało mu zatrzymane prawo jazdy.

M.N.policja.pl

OSTATNIENajnowsze

Trwa kampania honorowego krwiodawstwa „Niepodległą mamy we krwi", zorganizowana przez Wojskowy Instytut Wydawniczy (wydawcę m.in. Polski Zbrojnej) oraz Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi Legion.
6 edycja cyklu wydarzeń kulturalnych organizowanych przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich w dniach 8 maja - 14 czerwca


DołączProgramy