12 lipca 2019 21:37

Pawłowicz ostrzega: Platforma Obywatelska nie ukrywa. Macie znowu być niewolnikami do śmierci

Pawłowicz, PiS, PO, wiek emerytalny, Republika, Polska, Schetyna, obietnice
Flickr/MEDIA WNET/Attribution-ShareAlike 2.0 Generic (CC BY-SA 2.0)

Platforma Obywatelska ze swymi koalicjantami wcale nie ukrywa... Podniosą Polakom wiek emerytalny. Macie znowu być niewolnikami do śmierci. Nie dajcie się oszukać "programowi" PO – wskazuje prof. Pawłowicz na Twitterze.

"Drodzy Wyborcy, Platforma Obywatelska ze swymi koalicjantami wcale nie ukrywa... Podniosą Polakom wiek emerytalny. Macie znowu być niewolnikami do śmierci. Nie dajcie się oszukać 'programowi' PO, on jest taki sam jak zawsze, powrót wieku emerytalnego 67 lat pracy. Obowiązkowo" – napisała prof. Krystyna Pawłowicz (PiS) na Twitterze.

Internauci zgadzają się ze słowami polityk. "Tak jest, wszystko 'pozamrażają', żeby odebrać to co ludzie dostali – 500+ itd.. A jestem przekonany, że będą po prostu prześladować ludzi stojących po prawej stronie. To widać teraz – pozbawianie pracy (IKEA)" – czytamy na Twitterze.

pmbtwitter.com

OSTATNIENajnowsze

Trwa kampania honorowego krwiodawstwa „Niepodległą mamy we krwi", zorganizowana przez Wojskowy Instytut Wydawniczy (wydawcę m.in. Polski Zbrojnej) oraz Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi Legion.
6 edycja cyklu wydarzeń kulturalnych organizowanych przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich w dniach 8 maja - 14 czerwca


DołączProgramy