13 maja 2017 17:29

Partner Magdaleny Żuk coś ukrywa? Markus W. na celowniku śledczych

facebook.com

– Będą sprawdzać, kim naprawdę jest ten chłopak i jaką rolę odgrywał w tej sprawie – powiedziała dziennikowi "Fakt" osoba bliska śledztwu.

Markus W. tłumaczył w rozmowie z TVP Info, że nie pojechał z partnerką do Egiptu, ponieważ w dzień wylotu okazało się, że ma nieważny paszport. Ustalili, że kobieta poleci sama i odpocznie. Mówił, że "nie czuli niebezpieczeństwa, bo wycieczka była zorganizowana przez biuro podróży".

Jak ustalił dziennik "Fakt" Markus W. jest na celowniku śledczych. – Będą sprawdzać, kim naprawdę jest ten chłopak i jaką rolę odgrywał w tej sprawie – powiedziała gazecie osoba bliska śledztwu.

W rozmowie, która trafiła do sieci, jest zastanawiający fragment – Michał R., mężczyzna, który nagrywa rozmowę – zwraca się do Markusa słowami: „Nie ciągnij jej za język, bo za dużo powie”. Później mężczyźni tłumaczyli to tym, że "chodziło o bezpieczeństwo dziewczyny".


CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Płk Wroński o śmierci Polki w Egipcie: Absolutnie nie wierze w obecną narrację. Zamieszany jest w to przemysł "rozrywkowy"

Gadowski o śmierci Polki w Egipcie: Wyjaśnienie tej sprawy może leżeć nie w Egipcie, a w Polsce, we Wrocławiu

lmlfakt.pl, telewizjarepublika.pl

OSTATNIENajnowsze

6 edycja cyklu wydarzeń kulturalnych organizowanych przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich w dniach 8 maja - 14 czerwca
Na kilkanaście dni przed XXII Spotkaniem Młodych LEDNICA 2000 zdradzamy jeden z najciekawszych punktów programu.


DołączProgramy