5 stycznia 2019 8:23

Oto przyczyna tragicznej śmierci 5 dziewczyn. Zobacz co się tam stało!

Koszalin, śmierć, dziewczyny, butla z gazem, pożar

Z nieoficjalnych informacji do których dotarła Wirtualna Polska wynika, że przyczyną pożaru w escape room w Koszalinie był wybuch butli gazowej w pomieszczeniu. W wyniku pożaru smierć poniosło pięć młodych dziewczyn.

Do tragedii doszło około godz. 17 w piątek. Wówczas w pokoju zagadek wybuchł pożar, w którym zginęło pięć młodych kobiet, a pracownik lokalu został mocno poparzony. Jak dowiedziała Wirtualna Polska, poszkodowany mężczyzna ma 25 lat i jest pracownikiem escape roomu. W momencie, gdy zabierała go karetka pogotowia był przytomny, ale jego stan jest bardzo ciężki.

Z nieoficjalnych informacji wynika również, że pięć dziewczyn, które zginęły w pożarze miało po 15 lat i uczyło się w Szkole Podstawowej nr 18 w Koszalinie. - Boże, jaka tragedia, jestem nauczycielką w liceum i zastanawiam się, czy to nie były moje uczennice. Jak mało trzeba, żeby wszystko się skończyło - powiedziała w rozmowie z WP mieszkanka Koszalina, która była na miejscu zdarzenia.

W niedzielę dzień żałoby w Koszalinie. 

SmWp.pl

OSTATNIENajnowsze

Trwa kampania honorowego krwiodawstwa „Niepodległą mamy we krwi", zorganizowana przez Wojskowy Instytut Wydawniczy (wydawcę m.in. Polski Zbrojnej) oraz Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi Legion.
6 edycja cyklu wydarzeń kulturalnych organizowanych przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich w dniach 8 maja - 14 czerwca


DołączProgramy