7 sierpnia 2017 20:14

Oto do czego doprowadza Owsiak promując "Róbta co chceta". Na Przystanku Woodstock sprofanowano Biblię!

anarchofaszyści, Jerzy Owsiak, Biblia, sataniści, zdeprawowana młodzież, kontrkultura, wartości, spalenie Biblii, Przystanek Woodstock

Na Facebooku pojawił się wpis, w którym "spory lewacki, antyfaszystowski obóz" chwali się, że spalił podczas Przystanku Woodstock Biblię. Biblia rozdawana była wraz z informacjami niebezpieczeństwie wynikającym z działania niektórych ruchów społecznych i światopoglądowych. "Poczytaliśmy sobie, pośmialiśmy się, zrobiliśmy podkładki pod nogi, a potem spaliliśmy jak przystało" - czytamy na "Anarchosataniści".

To, że Jerzy Owsiak promuje grupy wyznawców szatan, kriszny i innych demonów to już wiemy od dawna. Bronił się tym, ze każdy człowiek może wierzyć w co chce, a on nie będzie narzucał tutaj nikomu co jest Prawdą a co Złem. jedynie katolicy, proliferzy go irytowali, choć Przystanek Jezus ze ściśniętym gardłem musiał przeżyć, choć i tak w innej formule niż chcieli tego katoliccy organizatorzy.

Faktem jest, że Przystanek Woodstock stał się oficjalnym miejscem w którym atakowany jest rząd polski, konserwatyzm i polskość. Nie przypadkowo na specjalnych sesjach prania mózgów brylował pierwszy gej RP Robert Biedroń, ewidentnie namaszczony przez Owsiaka na swojego prezydenta wszystkich Polaków. No i sprawa posła Budki i PEŁOWSKIEGO patrolu, który jedynie potwierdził, że Woodstock stał się ostoją opozycji totalnej.

Ale to, że w sieci (Facebook) pojawił się wpis chwalący satanizm i dzieło zniszczenia Biblii powinien uświadomić wszystkim, że Owsiak odpowiada za tego typu zachowania młodych ludzi. To on ich do tego predysponuje. Ci ludzie piszą: "Chodzi tu pełno osób wciskających ludziom biblie, w tym egzemplarz 'Biblii festiwalowej' ostrzegający młodzież przed anarchizmem, punkiem, rastafarianizmem, buddyzmem i Hare Krishna - prowadzi do praktyk okultystycznych i wstrzykiwania marihuany (...) Poczytalismy sobie, posmialismy sie, zrobilismy podkladki pod nogi a potem spalilismy jak przystalo" - czytamy. 

I dali zdjęcie podpalonej Biblii. 

Jeśli Owsiak nie potępi całego zdarzenia, powinien zostać jednoznacznie oceniony! 

 

Sebastian MoryńTelewizja Republika

OSTATNIENajnowsze

3 koncerty pt. „Sto żartów na stulecie” w Dobrym Miejscu
23 lutego w Wilnie


DołączProgramy