26 czerwca 2019 20:11

Oburzające! Tyson: Polakom stało się gó***o w porównaniu do tego, co dotyka czarnych w Ameryce

TYSON, Polska, Powstanie Warszawskie, 1944, MIKE TYSON, Ameryka, USA, czarnoskórzy, prześladowania, Republika, świat
Wikipedia/Eduardo Merille/CC BY-SA 2.0

Chciałbym coś powiedzieć o polskim powstaniu. Mam wiele informacji, że Polacy komentują mój udział w filmie o powstaniu warszawskim. Polakom stało się gó***o w porównaniu do tego, co dotyka czarnych w Ameryce – powiedział Mike Tyson w wywiadzie dla TVP Info.

– Chciałbym coś powiedzieć o polskim powstaniu. Mam wiele informacji, że Polacy komentują mój udział w filmie o powstaniu warszawskim. Polakom stało się gó***o w porównaniu do tego, co dotyka czarnych w Ameryce – mówił Mike Tyson.

– Nikt nie prześladował was przez piep***ne 250 lat. Nikt nie gwałcił wam matki, siostry, brata, patrząc się prosto w oczy przed tym, jak ich zabijają. Nikt wam tego nie zrobił – dodał.

– To, co was spotkało, było bardzo złe, ale kiedy mówicie, że nie powinienem brać udziału w filmie o powstaniu warszawskim... Pytam się wtedy – kto wie więcej o powstaniach niż czarnoskórzy? Kto wie więcej o prześladowaniach niż ciemnoskórzy? – pytał. 

– Nikt na świecie nie był bardziej prześladowany niż ciemnoskórzy. Wiemy więc więcej o powstaniu niż ktokolwiek inny na tej piep***ej planecie – podkreślił amerykański bokser.

pmbtwitter.com/tvp.info

OSTATNIENajnowsze

Trwa kampania honorowego krwiodawstwa „Niepodległą mamy we krwi", zorganizowana przez Wojskowy Instytut Wydawniczy (wydawcę m.in. Polski Zbrojnej) oraz Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi Legion.
6 edycja cyklu wydarzeń kulturalnych organizowanych przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich w dniach 8 maja - 14 czerwca


DołączProgramy