8 czerwca 2019 15:59

Obrzydliwa prowokacja na Paradzie Równości! Zwolennicy LGBT sprofanowali Mszę Św.

LGBT, prowokacja, parada równości, msza św., Republika, Polska
Zrzut ekranu z serwisu twitter.com/@Parchem_Mateusz

W sobotę rozpoczęła się tzw. Parada Równości, podczas której zwolennicy mniejszości seksualnych upubliczniają swoje pełne poparcie dla LGBT. Na sztandarach widnieją dumne hasła o "wolności" i "tolerancji". Dlaczego jednak ich "tolerancja" obejmuje tylko jedną stronę?

Na Twitterze można znaleźć materiał wideo, na którym widać trzech aktywistów przebranych za duchownych, którzy imitują odprawianie Mszy Świętej. "Tylko Tyś jest PanemTylko Tyś Najwyższy, Jezu Chryste. Z Duchem Świętym" – mówi jeden z nich.

Tak wygląda ta słynna tolerancja i poszanowanie uczuć religijnych?

Wiceprezydent Warszawy Paweł Rabiej podkreśla, że "każdy musi szanować mniejszości". "Nie każdy musi chodzić na parady równości, ale każdy musi szanować mniejszości. Nie każdy z nas musi chodzić do kościoła, ale musimy szanować tradycje. To sedno wartości Warszawy dla wszystkich i podejścia w Koalicji Europejskiej" – napisał.

pmbtwitter.com

OSTATNIENajnowsze

Trwa kampania honorowego krwiodawstwa „Niepodległą mamy we krwi", zorganizowana przez Wojskowy Instytut Wydawniczy (wydawcę m.in. Polski Zbrojnej) oraz Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi Legion.
6 edycja cyklu wydarzeń kulturalnych organizowanych przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich w dniach 8 maja - 14 czerwca


DołączProgramy