31 sierpnia 2017 16:58

Nawałka przed meczem z Danią: Na boisku będziemy chcieli dominować

Adam Nawałka, Polska, reprezentacja, piłka nożna, sport, BIAŁO-CZEROWNI, Dania, kraj, Republika
TWITTER/@pzpn_pl

– Przede wszystkim będzie liczyła się nasza strategia gry. Znamy potencjał i możliwości gry rywala, ale to my chcemy dominować na boisku – mówił polski selekcjoner na dzisiejszej konferencji prasowej w Kopenhadze, poświęconej spotkaniu z Danią. Początek jutrzejszego meczu eliminacyjnego do Mistrzostw Świata 2018 o 20:45.

– W futbolu jest tak, że nie zawsze drużyna lepsza musi wygrać. Ale nie będziemy definiować, która z jutrzejszych jest lepsza, bo spektrum tego jest zbyt szerokie – przyznał Adam Nawałka. Polski selekcjoner zapewnił tym samym, że wszyscy jego zawodnicy są w 100 proc. przygotowani na jutrzejsze spotkanie z Danią.

Jak dodał Nawałka na konferencji prasowej w Kopenhadze, "pzede wszystkim będzie liczyła się nasza strategia gry. Znamy potencjał i możliwości gry Duńczyków, ale to my chcemy dominować na boisku".

Trener biało-czerwonych odniósł się również do okna transferowego, które dziś się zamyka. – Termin jego zakończenia zbiegł się z naszym meczem i zdajemy sobie sprawę, że jest to bardzo trudne, również jeśli chodzi o decyzje życiowe zawodników. Nie wybiegamy jednak w przyszłość, co by było gdyby. Nie będziemy dywagować, czy piłkarze myślą o meczu, bo ja widzę, że są na nim skupieni –podkreślił Nawałka.

 

dssport.pl

OSTATNIENajnowsze

6 edycja cyklu wydarzeń kulturalnych organizowanych przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich w dniach 8 maja - 14 czerwca
Na kilkanaście dni przed XXII Spotkaniem Młodych LEDNICA 2000 zdradzamy jeden z najciekawszych punktów programu.


DołączProgramy