9 czerwca 2019 9:10

Maciej Musiał wyraził swoje poparcie dla Parady Równości. "Panu Bogu świeczkę i diabłu ogarek"

MUSIAŁ, MACIEJ MUSIAŁ, LGBT, parada równości, Republika, Polska
Zrzut ekranu z serwisu youtube.com/Magazyn VIVA!

Aktor Maciej Musiał wyraził swoje poparcie dla mniejszości LGBT na Instagramie. Internauci wytykają mu hipokryzję. "Straciłeś w moich oczach. Panu Bogu świeczkę i diabłu ogarek".

Maciej Musiał wyraził swojej poparcie dla Parady Równości na Instagramie. Na zdjęciu widać jak stoi w koszulce z tęczowym napisem "LOVE".

Internauci z jednej strony popierają poglądy aktora, a z drugiej krytykują, odwołując się do jego wcześniejszych słów i decyzji.

"No cóż, masz prawo, bo Bóg dał Ci wolność wyborów. Ja patrząc na to co się dzieje na paradach zastanawiam się, ile cierpliwości da mi Bóg, bym nie przestała tych ludzi tolerować. Jak na razie robią wszystko by ich nie lubić..." – napisał jeden z użytkowników Instagrama.

"Promowanie tęczowej flagi LGBT nie jest szacunkiem wobec homoseksualistów, lecz promocją ich chorej grzesznej ideologii" – dodał kolejny.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

love is love

Post udostępniony przez Maciej Musiał (@maciejmusial_official) Cze 8, 2019 o 4:04 PDT

Czytaj więcej: Co za nienawiść! Uczestnik Parady Równości: stare ku**y wymrą, głosujące na PiS

Internauci wytykają hipokryzję młodego aktora:

pmbtwitter.com/instagram.com

OSTATNIENajnowsze

Trwa kampania honorowego krwiodawstwa „Niepodległą mamy we krwi", zorganizowana przez Wojskowy Instytut Wydawniczy (wydawcę m.in. Polski Zbrojnej) oraz Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi Legion.
6 edycja cyklu wydarzeń kulturalnych organizowanych przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich w dniach 8 maja - 14 czerwca


DołączProgramy