14 lutego 2018 19:32

Koniecznie zobacz jak wyglądają amerykańskie badania w sprawie katastrofy smoleńskiej!

katastrofa smoleńska

Badania amerykańskich ekspertów będą miały olbrzymi wpływ na końcowe ustalenia komisji działającej przy resorcie obrony, która bada katastrofę z kwietnia 2010 r.

– Jesteśmy już naprawdę blisko. Rozpoczęto już budowę pomnika ofiar katastrofy smoleńskiej. 10 kwietnia zostanie postawione coś w rodzaju cokołu, postumentu; pomnik Lecha Kaczyńskiego zostanie postawiony później. Jeśli chodzi o sprawę upamiętnienia dochodzimy do końca. Jest już naprawdę blisko. Możemy sobie powiedzieć, że zrobiliśmy coś dla godności Polski. Dziś jest czas kiedy tej godności trzeba bronić. Ta godność była podważana przez tych, którzy opluwali poległych w katastrofie smoleńskiej, którzy opluwali prezydenta Rzeczypospolitej, gen. Błasika, którzy opluwali tych, którzy walczyli o prawdę z Antonim Macierewiczem na czele. Musimy bronić prawdy o II wojnie światowej. Ta obrona prawdy musi być prowadzona zawsze z pamięcią o słowach świętej pamięci Jana Pawła II „Zło dobrem zwyciężać” –  mówił podczas ostatniej miesięcznicy smoleńskiej Jarosław Kaczyński. 

 

kosTelewizja Republika

OSTATNIENajnowsze

6 edycja cyklu wydarzeń kulturalnych organizowanych przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich w dniach 8 maja - 14 czerwca
Na kilkanaście dni przed XXII Spotkaniem Młodych LEDNICA 2000 zdradzamy jeden z najciekawszych punktów programu.


DołączProgramy