Koncertowo-błogi Dzień Kobiet z Agnieszką Musiał

07 marca, 2018 08:26

8 marca 2018 o 19:00 w Dobrym Miejscu (ul. Dewajtis 3, Warszawa)

Agnieszka Musiał jest utalentowaną wokalistką, autorką tekstów i kompozytorką. W Dzień Kobiet - 8 marca 2018 roku o 19.00 będziemy mogli usłyszeć ją razem z zespołem podczas wyjątkowego błogo-koncertu na który zaprasza Dobre Miejsce (ul. Dewajtis 3) na warszawskich Bielanach. Bilety w cenie 29 zł są już do kupienia.


Artystka związana od 8 lat z zespołem "New Life'm", a także od niedawna z zespołem "owca" w maju zeszłego roku wydała swój debiutancki album pt. “błogo” (zajął on 2. miejsce w plebiscycie na Płytę Roku 2017). Jest to wyjątkowa opowieść zawarta w 11 piosenkach, w której możemy usłyszeć elektryzujący głos Agnieszki, malownicze aranżacje i podkreślające przekaz, niebanalne teksty.  Ta muzyka zaprasza słuchacza w zupełnie inny świat.


Niech nazwa koncertu: “błogo”, Państwa nie zmyli, utwory, które zaprezentuje artystka to nie tylko subtelne brzmienia. Katolickie Centrum Kultury Dobre Miejsce (www.dobremiejsce.org) chce w tym wyjątkowym dniu, przez muzykę Agnieszki pokazać siłę i piękno kobiet. Pojawią się elementy world music, a także jazzu.


Agnieszka Musiał o albumie: ”Album “błogo” powstawał na przestrzeni kilkunastu lat. Jest to mój debiut wydawniczy, nie goniły mnie terminy, miałam czas żeby dopracować wszystkie teksty i kompozycje, a potem wolnym tempem pracować przy aranżacjach. Mam nadzieję, że udało się nam stworzyć świat, w którym treść piosenek idealnie uzupełnia się z muzyczna zawartością, tworząc spójną historię pełną świeżości, radości i światła.”


To nie jedyna muzyczna atrakcja, jaką przygotowali w najbliższym czasie - już 5 kwietnia 2018 (godz. 19) w sali widowiskowej zagra Mate.O / TU z projektem "Król Wszechświatów". Bilety na obydwa wydarzenia (w cenie 29 zł) już do kupienia na www.chrzescijanskiegranie.pl


Organizator: Katolickie Centrum Kultury DOBRE MIEJSCE


Patroni medialni: OPOKA.TV, Telewizja Republika, Gość Warszawski, Niedziela, kmdm.pl, Klub Dobrej Muzyki, Radio UKSW, Radio Plus, Salve TV, Nasze Bielany, namazowszu.pl, Wolna Sobota, Radio Zamość, Aleteia.pl, Chrześcijańskie Granie

 

plakat_agamusial_2018_a3poziom_ver2_670

NajnowszePopularne

Patronaty
Trwa kampania honorowego krwiodawstwa „Niepodległą mamy we krwi", zorganizowana przez Wojskowy Instytut Wydawniczy (wydawcę m.in. Polski Zbrojnej) oraz Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi Legion.
6 edycja cyklu wydarzeń kulturalnych organizowanych przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich w dniach 8 maja - 14 czerwca


DołączProgramy