12 września 2017 11:00

Kolejna, tajemnicza katastrofa w strefie 51!

USA, katastrofa, Nevada, strefa 51
pixabay.com

Do katastrofy na terenie strefy 51 w Newadzie doszło 5 września. Na miejscu znajduje się testowy poligon wojsk amerykańskich. Dopiero po reakcji USAF lotnictwo wojskowe USA zabrało głos w tej sprawie.

Maszyna rozbiła się niecałe sto mil na północny-zachód od bazy Nellis. Oznacza to, że do tragedii doszło blisko tajemniczej strefy 51. Portal lancasteronline.com podaje, że urzędnicy Nellis wydali w piątek krótką informację o katastrofie. „Zginął porucznik Eric Schultz. Tragedia miała miejsce podczas lotu szkoleniowego we wtorek w hali testowej i treningowej Nevada”. Oświadczenia nie dostarczono do najbliższych ofiary. Samolot został przydzielony do Dowództwa Materii Lotnictwa. Nie podano okoliczności wypadku, ani informacji jaki samolot się rozbił.

Cała sytuacja wywołała wiele spekulacji. Amerykanie zaczęli zastanawiać się jaką maszynę testowało USAF oraz doszukują się zbieżności miejsca katastrofy z bazą. Według wielu teorii spiskowych to właśnie w strefie 51 Stany Zjednoczone miałyby przechowywać tajemnice świata pozaziemskiego.

 
M.N.wprost.pl, lancasteronline.com

OSTATNIENajnowsze

6 edycja cyklu wydarzeń kulturalnych organizowanych przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich w dniach 8 maja - 14 czerwca
Na kilkanaście dni przed XXII Spotkaniem Młodych LEDNICA 2000 zdradzamy jeden z najciekawszych punktów programu.


DołączProgramy