14 listopada 2017 21:50

Kania prosto z mostu: Nikt z rządu Tuska nie zrobił nic, by obronić generała Błasika. To był lincz!

Dorota Kania, Komisja Millera, generał Błasik, fałsz, kłamstwo, zdrada narodowa, katastrofa smoleńska

Dorota Kania, redaktor naczelna Telewizji Republika komentowała w TVP Info ujawnione przez nas materiały z komisji Millera. Powiedziała wprost: - To był lincz pod dyktando Rosjan na dowódcy Sił Powietrznych.

- Nie było gen. Błasika w kokpicie ani w kabinie, ale komisja ustaliła między sobą, że generał będzie. To był lincz pod dyktando Rosjan na dowódcy Sił Powietrznych. W rozmowie ze mną na antenie TV Republika Antoni Macierewicz zwrócił uwagę, że byli w komisji ludzie, którzy oponowali przeciwko linczowaniu generała, natomiast szef komisji i większość członków zadecydowała, że generał Błasik był w kabinie pilotów - powiedziała Dorota Kania, redaktor naczelna TV Republika.

I dodała: - To było fałszowanie dowodów, oficjalnego, państwowego dokumentu. Podlega to pod paragrafy, ponieważ zachodzi uzasadnione podejrzenie popełnienia przestępstwa przez członków komisji". 

Na koniec Dorota Kania przyznała wprost: - Bogdan Klich nie zrobił nic, nikt z rządu Donalda Tuska nie zrobił nic, by obronić generała Błasika". 

POSŁUCHAJ NAJNOWSZYCH STENOGRAMÓW: 

SZOKUJĄCY STENOGRAM! Jeden z członków Komisji Millera pyta wprost: Na jakiej podstawie wiemy, że był tam gen. Błasik? Odpowiedź...

 

smTVP Info

OSTATNIENajnowsze

11 marca o godz. 17:00 w Centrum Polskim im. Ignacego Jana Paderewskiego w Brukseli
8 marca 2018 o 19:00 w Dobrym Miejscu (ul. Dewajtis 3, Warszawa)


DołączProgramy