18 marca 2018 18:31

Izrael nie ma litości dla terrorystów! Policja zastrzeliła palestyńskiego nożownika!

Izrael, Palestyna, terrorysta palestyński, atak, Jerozolima

Dziś palestyński terrorysta zaatakował nożem strażnika w muzułmańskiej dzielnicy Starego Miasta w Jerozolimie. Izraelska policja zastrzeliła napastnika. Ranny strażnik jest w stanie krytycznym!

Rzecznik policji potwierdził, że atak miał miejsce w pobliżu Ściany Płaczu i dodał, że napastnik został "zneutralizowany", czyli zabity.

 

Izraelska służba bezpieczeństwa wewnętrznego Szin Bet podała, że atakujący pochodził z Zachodniego Brzegu Jordanu. Wcześniej izraelski kanał telewizyjny Channel 10 informował, że przy zabitym napastniku znaleziono tureckie dokumenty tożsamości.

 

Minister bezpieczeństwa publicznego Izraela Gilad Erdan poinformował po ataku, że pochwala policjanta, który szybko zareagował i zabił napastnika, zapobiegając tym samym większej liczbie rannych. Według Erdana policja będzie "nadal działać przeciwko krwawym terrorystom, podżeganym przez Autonomię Palestyńską".

 

smCNN/Israel Times

OSTATNIENajnowsze

6 edycja cyklu wydarzeń kulturalnych organizowanych przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich w dniach 8 maja - 14 czerwca
Na kilkanaście dni przed XXII Spotkaniem Młodych LEDNICA 2000 zdradzamy jeden z najciekawszych punktów programu.


DołączProgramy