13 lutego 2018 14:40

IO: Potworny wypadek saneczkarki [WIDEO]

Igrzyska Olimpijskie, Pjongjang, SANECZKARKA, tor, wyścigi, wypadek, dramat, tragedia
Twitter/@alexptachick

Do wypadku doszło we wtorek podczas konkursu olimpijskiego saneczkarek. Emily Sweeney, reprezentantka USA, przewróciła się podczas ślizgu i niewiele zabrakło, by doszło do tragedii.

Do zdarzenia doszło podczas wtorkowego konkursu. Amerykańska saneczkarka, Emily Sweeney, podczas finałowego biegu zaliczyła groźnie wyglądający upadek. Kobieta straciła kontrolę nad sankami na uważanym za najtrudniejszy, 9-tym zakręcie.

– Po dramatycznie wyglądającym zajściu zgromadzeni w hali kibice zamilkli. Wszyscy oczekiwali na to, czy zawodniczka podniesie się z lodu. Na trybunach dało się zauważyć szok – podaje telewizja NBC News.

Na szczęście Amerykanka była przytomna i o własnych siłach opuściła tor. Sweeney natychmiast została przetransportowana do szpitala, gdzie przejdzie dokładne badania. Dla 24-latki to pierwsze Igrzyska Olimpijskie w jej karierze sportowej.  

M.N.Twitter, wmeritum.pl Telewizja Republika

OSTATNIENajnowsze

XXVI Światowy Dzień Chorego 11 lutego 2018
Rok temu w dalekiej Boliwii zamordowana została polska wolontariuszka Helena Kmieć. Na rocznicę śmierci tragicznie zmarłej powstała książka Helenka poszła do Nieba.


DołączProgramy