18 listopada 2017 22:47

Hanno Gronkiewicz-Waltz wstydź się! Powinnaś już dawno upamiętnić Jolantę Brzeską!

Hanna Gronkiewicz-Waltz, samospalenie, UPAMIĘTNIENIE, Jolanta Brzeska, piotr szczęsny, wojna z rządem, Warszawa, plac defilad, kompromitacja, wstyd

Hanna Gronkiewicz - Waltz z wielką powagą opublikowała post na swoim Twitterze na temat ... tablicy upamiętniającej samospalenie Piotra Szczęsnego, człowieka który cierpiał na zaburzenia psychiczne, a którego wykorzystuje się do wojny z rządem Polski. A ja się pytam Panią HGW, kiedy publicznie uhonoruje Panią Jolantę Brzeską, którą zamordowano w Lesie Kabackim? Czy może Pani uważa, że pani Jolanta dokonała samospalenia?

Prezydent miasta Warszawy, Hanna Gronkiewicz-Waltz zachowała się jak cmentarna hiena, która za nic ma Warszawiaków, którymi - mówiąc brutalnie zarządza. Jako prezydent postanowiła wykorzystać swój mandat do tego, by walczyć z polskim rządem. I tak należy odczytać jej zezwolenie na upamiętnienie w formie tablicy chodnikowej pana Piotra Szczęsnego, człowieka który podpalił się pod Pałacem im. Stalina w Warszawie. Człowieka, który miał zaburzenia na tle psychicznym. Człowieka, którego opozycja wykorzystuje do wojny z demokratycznie wybranym rządem w Polsce. Ta metoda, jaką stosują środowiska opozycji totalnej wraz z HGW jest tak podła, że domaga się reakcji. 

HGW wie, że jej dni są policzone za sprawą komisji reprywatyzacyjnej. Obraz jaki się wyłania z prac komisji jest dramatyczny. Mafia reprywatyzacyjna, która rządziła Warszawą jest patologiczna. HGW może za to odpowiedzieć - i miejmy nadzieję, że odpowie. W tym miejscu chciałoby się zapytać Panią prezydent Warszawy o jedno: kiedy upamiętni "szarego człowieka" Jolantę Brzeską, kobietę która walczyła do końca z mafią reprywatyzacyjną? 

Przypomnijmy co HGW napisała na swoim Twitterze, by wiedzieć jedno: podłość człowieka zawsze spotka się z reakcją! 

"Testament Piotra jest krzykiem niepokoju, krzykiem bezradności, krzykiem protestu. Ale jest krzykiem miłości, nie nienawiści" - mówił ks. Boniecki na pogrzebie Piotra Szczęsnego. Zwykły,  został dziś upamiętniony na pl. Defilad.

 

Sebastian MoryńTelewizja Republika

OSTATNIENajnowsze

3 koncerty pt. „Sto żartów na stulecie” w Dobrym Miejscu
23 lutego w Wilnie


DołączProgramy