18 marca 2018 12:46

Czy znana restauratorka będzie miała kłopoty? W programie paradowała z... symbolem komunizmu

gessler, sierp i młot, TVN
twitter

Jedna z gwiazd TVN-u restauratorka Magda Gessler może mieć spore problemy. W programie "Kuchenne rewolucje" prowadząca paradowała w kurtce... z sierpem i młotem, czyli komunistycznymi symbolami.

W jednym z odcinków programu telewizji TVN, prowadzonego przez Magdę Gessler widzowie dopatrzyli się komunistycznych symboli na odzieży restauratorki. Niektórzy oskarżają ją o propagowanie komunizmu, za co może spotkać celebrytkę sroga kara.

Celebrytka tłumaczy się, że pracuje w szybkim tempie i nie zauważyła znaku na swoim ubraniu. Za propagowanie komunizmu można trafić do więzienia nawet na 2 lata.

Zgodnie z przepisami prawa, "kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2".

– Jestem przedstawicielka świata kulinarnego, więc proszę mnie nie prowokować pytaniami na tematy polityczne i kurtki, którą założyłam podczas odcinka. Zaangażowanie w jego produkcję i tempo pracy nie pozwoliło mi nawet dojrzeć tego znaku... - broni się Magda Gessler.

 

 

PR se.pl, niezalezna.pl, twitter

OSTATNIENajnowsze

6 edycja cyklu wydarzeń kulturalnych organizowanych przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich w dniach 8 maja - 14 czerwca
Na kilkanaście dni przed XXII Spotkaniem Młodych LEDNICA 2000 zdradzamy jeden z najciekawszych punktów programu.


DołączProgramy