12 września 2017 17:41

Czeski naród mocno odpowiada Niemcom... Nie przyjmą imigrantów!

Czechy, Milosz Zeman, imigranci
Milosz Zeman, prezydent Czech flickr/PROLatvian Foreign Ministry/CC BY-NC-ND 2.0

Czesi w stanowczy sposób odmawiają przyjmowania imigrantów, nawet jeśli ceną za to miałoby być ograniczenie finansowania płynącego z Unii Europejskiej.

Milosz Zeman, prezydent naszych południowych sąsiadów, oświadczył, że nie wierzy w asymilację kulturową muzułmanów, a odpowiednią pomocą jest wspieranie potencjalnych imigrantów w miejscach ich pochodzenia.

Dzisiaj w Czechach gościł prezydent Niemiec Frank-Walter Steinmeier, obaj rozmówmy nie zgodzili się w kwestii imigrantów. Prezydent Czech nie zgodził się z tym, że jego państwo jest niesolidarne z innymi krajami Europy.

– Powiedziałem prezydentowi Steinmeierowi, że mogę sobie wyobrazić bardzo efektywną pomoc państw europejskich w krajach pochodzenia migrantów, niezależnie od tego, czy chodzi o elektryczność, wodę, szkoły, szpitale czy też inne dziedziny – powiedział prezydent Czechy po spotkaniu ze swoim niemieckim odpowiednikiem.

 

 

kosniezalezna.pl

OSTATNIENajnowsze

IX edycja Interdyscyplinarnego Festiwalu Sztuk rozpocznie się 9 września o godz. 15.00 – Uroczystą Galą w pięknych zabytkowych halach Muzeum Lniarstwa.


DołączProgramy