22 lutego 2018 19:40

Były minister obrony Kanady: "Iluminaci" rządzą światem i kontaktują się z kosmitami

ILUMINACI, kosmos, kosmici, SUPERTECHNOLOGIE, świat, władza, Kanada
shutterstock.pl

Były minister obrony Kanady twierdzi, że tajny rząd światowy ukrywa przed ludzkością sekret wolnej energii i inne supertechnologie mogące rozwiązać wiele problemów naszej planety. Elity nie tylko kontrolują gospodarkę i politykę, ale również kontaktują się z Obcymi i zamierzają wprowadzić na Ziemi nowy porządek – dodaje.

– Istnieje tajna organizacja, której przedstawiciele są prawdziwymi władcami świata i która trzyma pod kluczem różnego rodzaju nowatorskie technologie, dopóki czerpie trylionowe zyski z przemysłu naftowego. Ta sytuacja nie ulegnie zmianie, chyba że tysiące ludzi zjednoczą się i zażądają: "Ujawnijcie się, powiedzcie, o co wam chodzi i zmieńcie swoje priorytety, by pomóc zachować tą planetę dla przyszłych pokoleń. Dość wzniecania nowych wojen" – powiedział w niedawnym radiowym wywiadzie Paul Hellyer, były minister obrony Kanady.

Jego zdaniem istnienie "grupy trzymającej władzę" i pociągającej za sznurki w światowej polityce oraz gospodarce to nie teoria spiskowa, lecz brutalna rzeczywistość. Obywatele nie mają pojęcia, co dzieje się na szczytach władzy, gdzie "dobro ludzkości" to pusty frazes – dodaje Hellyer.

"Zasięg terroryzmu ekonomicznego jest ogromny. MFW czy Bank Światowy nie tylko nie pomagają biednym krajom, ale nakładają na nie kaftan bezpieczeństwa, blokując je, by nie mogły w sposób swobodny kreować swojej polityki" – zauważa były minister.

"David Rockefeller powiedział kiedyś, że Nowy Porządek Świata to po prostu zamiana demokracji na władzę elit. Myślę, że te słowa doskonale podsumowują filozofię i działanie jego oraz jego kolegów od końca II wojny światowej. Rozszerzając NWO, zwane także rządem światowym, wspierali oni w różnych częściach globu autokratów, których łatwo było im kontrolować".

M.N.onet.pl

OSTATNIENajnowsze

11 marca o godz. 17:00 w Centrum Polskim im. Ignacego Jana Paderewskiego w Brukseli
8 marca 2018 o 19:00 w Dobrym Miejscu (ul. Dewajtis 3, Warszawa)


DołączProgramy