13 września 2017 12:20

Awantura na pokładzie samolotu! Mężczyzna miał opuścić pokład w kajdankach... ZOBACZ SZOKUJĄCE WIDEO

Ryanair, Awantura, samolot, pokład, mężczyzna, bohater
Screen YouTube

Linie lotnicze Ryanair od jakiegoś czasu przeżywają plagę pijanych pasażerów, którzy na pokładzie samolotu wszczynają awantury. Nieprzyjemny incydent, który został zamieszczony w sieci miał miejsce podczas lotu z Hiszpanii do Londynu. Pijany turysta śpiewał, krzyczał i wykłócał się z załogą, która w końcu powiadomiła policję. Mężczyzna miał opuścić pokład w kajdankach tuż po wylądowaniu. Policjantów wyprzedził jeden z pasażerów, który jednym sprawnym chwytem obezwładnił awanturnika. Mężczyzna został okrzyknięty "bohaterem".

Awantura miała miejsce dwugodzinnego lotu z Girony do Londynu. Jeden z pasażerów zdecydowanie przesadził z alkoholem i zaczął uprzykrzać podróż załodze oraz innym pasażerom. Turysta śpiewał, krzyczał i wykłócał się z personelem. Doszło do szarpaniny i przepychanek. Personel musiał powiadomić policję.

Sytuację uratował jeden z pasażerów samolotu. Pijacki wybryk tak bardzo zdenerwował jednego z pasażerów, że postanowił położyć mu kres jeszcze przed przybyciem policji. Mężczyzna poderwał się ze swojego fotela i jednym sprawnym chwytem za szyję obezwładnił pijanego turystę. Po całym zajściu został okrzyknięty bohaterem! 

ZOBACZ WIDEO: 

EmaPobYoutube.com, fakt.pl

OSTATNIENajnowsze

XXVI Światowy Dzień Chorego 11 lutego 2018
Rok temu w dalekiej Boliwii zamordowana została polska wolontariuszka Helena Kmieć. Na rocznicę śmierci tragicznie zmarłej powstała książka Helenka poszła do Nieba.


DołączProgramy