12 września 2017 7:44

Ancelotti o wywiadzie Lewandowskiego

Robert Lewandowski, BAYERN, Bayern Monachium
twitter @FCBayern

We wtorek Bayern Monachium rozpoczyna rywalizację w Lidze Mistrzów. W pierwszej kolejce fazy grupowej, Bawarczycy zmierzą się z Anderlechtem. W ostatnim czasie wokół Bayernu doszło do emocjonujących dyskusji.

Trener monachijczyków odniósł się do wywiadu, którego udzielił Robert Lewandowski tygodnikowi „Der Spiegel”. – Nie muszę rozmawiać z Lewandowskim na temat wywiadu, jakiego ostatnio udzielił. Będę z nim rozmawiał oczywiście, ale o wtorkowym spotkaniu – powiedział, chcąc uspokoić emocje.

Carlo Ancelotti, włoski szkoleniowiec zabrał również głos, w sprawie wypowiedzi byłego piłkarza Mario Baslera, który powiedział, że Ancelotti podpisał już kontrakt z chińskim klubem i najprawdopodobniej zimą opuści Bayern. Włoch jednak uspokaja i tłumaczy, że w ogóle nie myśli, aby opuścić mistrza Niemiec. Problem polega na tym, że zbyt wiele osób słowa Baslera potraktowało poważnie i nie zrozumiało tego żartu – powiedział Ancelotti.

M.N.przegladsportowy.pl

OSTATNIENajnowsze

XXVI Światowy Dzień Chorego 11 lutego 2018
Rok temu w dalekiej Boliwii zamordowana została polska wolontariuszka Helena Kmieć. Na rocznicę śmierci tragicznie zmarłej powstała książka Helenka poszła do Nieba.


DołączProgramy